Ärilaused

Mariliis Pinn, Mati Feldmann 18. detsember 2006, 09:40

Ärilaused tänastest, esmaspäeva, 18.
detsembri lehtedest

„Jaekaubanduse areng on juba selline, et ükspuha, millises Euroopa linnas seda vaadata, siis kauplused on ketistunud ja väiksemad on suletud,” ETK ketidirektor Harri Mönkkönen, Äripäev.

„Tõenäoliselt autot jõuludeks ei kingi, õnneks on soovid olnud mõistlikkuse piires,” Tartu Õlletehase juht Tarmo Noop laste jõulukinkidest, Äripäev.

„Tegelikult jäävad eestlaste leiutised enamasti seisma ega leia eriti laia kasutust,” Eesti leiutajate liidu juht Edvin Nugis, Eesti Päevaleht.

„Üht vana ütlust parafraseerides: Keskerakond on nagu kokaiin, mida kõik usinalt kasutavad, ent keegi ei julge seda tunnistada,” kolumnist Mihkel Raud, Eesti Päevaleht.

„Kaitse alla ei võetud Sakala keskust omal ajal sellepärast, et keegi ei arvanud, et seda võidaks lammutada,” Karin Hallas-Murula, Eesti arhitektuurimuuseumi direktot, Postimees.

„Saali gabariidid on ehitatud monofunktsionaalse parteikongresside saali jaoks,” Peeter Rebane, ASi Uus Sakala juht, Postimees.

„Arvuti keeldus meid uskumast ja andmeid sisse võtmast,” Pärnu ilmajaama juhtaja Marika Rokk detsembri soojarekordist, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. December 2006, 09:39
Otsi:

Ava täpsem otsing