Politsei avastas Maardus salasigarette ja -alkoholi

Annika Matson 19. detsember 2006, 15:18

Ida-Harju politseinikud leidsid eile kahe Maardu
korteri läbiotsimise käigus kokku ligi 700 pakki Eesti maksumärkideta sigarette
ning 30 liitrit salaalkoholi, teatas politsei.

Eile õhtul kontrollisid Põhja prefektuuri Ida-Harju politseiosakonna konstaablid eelnevalt kogutud informatsiooni alusel Maardus kahte korterit. Ühe korteri keldrist leidsid politseinikud 680 pakki Venemaa ja Rootsi maksumärkidega sigarette ning 53 pooleliitrist pudelit alkoholilõhnalise vedelikuga. Teisest kontrollitud korterist leiti 16 pakki sigarette ja 8 pooleliitrist pudelit salaalkoholiga.

Põhja prefektuuri Ida-Harju politseiosakonna konstaabli Urmas Krulli sõnul on selliste politseioperatsioonide edu eelduseks hea koostöö kohalike elanikega. “Ootame inimestelt alati vihjeid võimalike õigusrikkumiste kohta ning anname omalt poolt parima nende tõkestamiseks ja õigusrikkujate tabamiseks,” ütles Krull.

Korterite valdajate suhtes alustati väärteomenetlus alkoholiseaduse ja tubakaseaduse rikkumise kohta. Mõlema seaduse rikkumise eest on karistuseks rahatrahv kokku kuni 24 000 krooni.

2006. aasta jooksul on Ida-Harju politseiosakonna töötajad konfiskeerinud 408 liitrit salaalkoholi ja 7289 pakki Eesti maksumärkideta sigarette.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. December 2006, 15:18
Otsi:

Ava täpsem otsing