Elamusi seinast seina

Christel Karits 22. detsember 2006, 00:00

Kõrval leheküljel on mu head kolleegid kirja pannud oma selle aasta kultuurielamused.

Nagu näha on need päris seinast seina. Parimate, põnevamate, armsamate, popimate jne rida võiks veel pikalt jätkata: Metallica, Sting, Pink, "Kuningas Ubu", "Romeo ja Julia", "Meeste varjupaik", "Kauka jumal", "Müümise kunst", "Meeletu", "Casino Royale", "Borat", teatrikriitikute poolt parimaks lavastuseks tunnistatud Tammsaare-Nüganeni "Karin. Indrek. Tõde ja õigus. 4". On olnud, millest kogeda, õppida, mida nautida, millesse süüvida ning mille ümber lihtsalt lärmi lüüa.

On hea, et niinimetatud pehmed väärtused hakkavad au sisse tõusma ning seltskonnas pole enam mõistlik uhkustada oma 12-14tunniste tööpäevadega. Kui nii palju ametisolemisele kulub, siis järelikult ei saa sa hakkama. Saabunud on aeg, mis annab võimaluse oma vaimu ja hinge harida ning seda on hakanud tasapisi tegema needki, kellel riiulis üks raamat juba on. Muidu jääd seltskondlikus vestluses lihtsalt alla.

Puhkepäeval on läinud hästi. Oleme saanud juurde suure hulga edukaid ja haritud lugejaid ning enamik neist ongi jäänud meiega. Usun, et oleme suutnud teile abiks olla.

Nüüd on kätte jõudnud aga inglite aeg ja vaieldamatult õige valik on heategu. See, mis tuleb südamest, ilma riukalike tagamõteteta ja sundimata. Soovin teile siirast, head ja rohket kvaliteetaega. Imelisi jõule ja edukat uut aastat!

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:44
    Otsi:

    Ava täpsem otsing