Clintoni armukesena tuntud Monica otsib tööd

27. detsember 2006, 08:38

Värske sotsiaalpsühholoogia magister ja
miljonär Monica Lewinski otsib head tööd. Daamide aksessuaaride äri läks tal
nurja, kuna ostjad ei tundnud tema disainitud 150-dollariste käekottide vastu
huvi.

Siiski on 32aastane skandaalitar end varasema tegevusega hästi majanduslikult kindlustanud. Lewinski 1999. aastal ilmunud, peamiselt seksisuhtest president Bill Clintoniga jutustav raamat "Monica lugu" (tegelik autor Andrew Morton) on naisele hinnanguliselt sisse toonud 7 miljonit dollarit, lisaks veel 2 miljonit intervjuude eest ajakirjandusele.

Lewinski kaitses detsembri keskel Londoni majanduskoolis (School of Economics) magistrikraadi tööga "Erapooletute vandemeeste otsingud: kolmanda osapoole rolli ja kohtueelse asjaolude avalikkusele teatavaks saamise mõju analüüs", edastas Reuters.

Lewinski esindaja Barbara Hudsoni sõnul oli ta üks oma kooli edukamaid lõpetajaid ja teenis aktusel tugeva aplausi. "Kõik need aastad tegeles ta ainult õppimisega ja hoidus kõrvale Londoni meelelahutustest," ütles esindaja. Hudsoni sõnul soovib Lewinski ka tööd leida Londonis, mitte oma kodumaal. 1998. aastal oleks avalikuks tulnud suhe Valge Maja praktikandi Lewinskiga peaaegu toonud kaasa Bill Clintoni poliitilise karjääri järsu lõpu. Enim heideti talle ametlikult ette mitte suhet kui sellist, vaid asjast vande all valetamist. Nimelt eitas president algselt mingeid muid suhteid praktikandiga peale tööalaste. Hiljem oli ta siiski sunnitud neid tunnistama, Lewinski rääkis uurijate surve all suhetest üksikasjaliselt. Clinton jäi oma kohale korralise ametiaja lõpuni, kuid liiga jutuka Lewinski jaoks oli karjäär presidendi administratsioonis igaveseks läbi.
Edukal ülikoolilõpetajal Monica Lewinskil ei ole samavõrd edukalt õnnestunud kaalulangetamine ning seda jagub endiselt üle 90 kilo, märgib tähelepanelik kõmumeedia.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
27. December 2006, 12:38
Otsi:

Ava täpsem otsing