Kogu aeg peab naeratama!

Henrik Aavik 26. jaanuar 2007, 00:00

Mida keegi aastavahetuse lubadustest ka pidada kavatseb, peaks nüüd juba selge olema - kas maailma on ikka taimetoitlasi ja mittesuitsetajaid juurde tekkinud? Peaasi et kui läheb nende lubadustega nii nagu mullu, ei tohi seda südamesse võtta ega stressi langeda. Kui oled iseendale paar liigset vekslit välja andnud, võiksid nende kattetu olemise puhul ennast lohutuseks vähemalt hea tujuga premeerida.

Naeratame ja laseme oma sisemisel säral kompenseerida tänavust igikestvat märtsikuud. Asi ei ole ju lootusetult hull! Linnapildis on ka rohelist - bussiootepaviljonid, seinaplakatid ja muru. Vahel võib lahel näha isegi hooaja viimaseid ja järgmise esimesi surfajaid läbisegi sportimas. Juba-juba liituvad naeratamisega ka sajad mehed ja naised valimisreklaamides, nemadki soovivad kõigile head. Oleme ju kõik sama asja - sellise Eesti, nagu me tahtsime - eest väljas ja sõbrad. Sõbrapäevgi ei ole enam välismaine võõras püha, vaid kohalik tore traditsioon, kingituste järele tasub end juba täna mõnda kauplusse sisse logida.

Nii et kui kunagi mai tuleb (loodetavasti märtsis), naeratame ikka veel, sest siis, hoolimata vitamiinipuudusest, on Eestis ehk ka tegelikult ilus ja lõbus.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:26
    Otsi:

    Ava täpsem otsing