Autorid

ÄP 20. märts 2007, 00:00

IT Koolituse lektor ja üks omanikke Henn Sarv on pikaajalise kogemusega tehnoloogiaalasete koolituste korraldaja. Tehnotrendis kirjutab ta Microsofti uuest kontoritarkvara paketist Office, mille arengut on ta enda sõnul jälginud nii kasutaja kui ka õpetajana juba aastaid.

Tallinna Polütehnikumi arvutieriala tudeng Mihkel Sirel on Äripäevas kirjutanud tehnoloogiast 2005. aastast. Operatsioonisüsteem Vista on esimene Microsofti toode, millega Mihkel puutus aktiivselt kokku, sest XP ajal polnud tema huvi arvutite vastu veel nii suur.

Eelmisel sajandil iseloodud arvutiteemalist portaali toimetanud Tanel Jõeäär kirjutab ITst Äripäevas juba enam kui aasta. Tallinna Ülikoolis IT-juhtimise alal magistrikraadi tegev Tanel tutvustab seekord failidele kaugligipääsu võimalusi.

GT Tarkvaras tehnilise konsultandina töötav Ronnie Jaanhold on spetsialist arvutite turvaküsimustes. Kodune meelelahutuskeskus - mille rajamisest ta seekord kirjutab - on aga lihtsalt hobi.

Tartu Ülikooli Narva kolledžis filoloogiat õppinud Andres Kruusimäe asus eelmisel aastal tööle Elioni. Tehnotrendis kirjutab Andres moodsatest filmikaameratest ja nende standarditest.

Elion Esinduse tehnikajuhina töötav Heigo Ensling on aastaid ajakirjanduses oma tehnoloogiateadmisi jaganud. Seekord võrdleb ta erinevaid digikaamerate mälukaarte.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:28

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing