Parim suhtekorraldus SEB Eesti Ühispangas ja Hansapangas

Katrin Rohtla 20. märts 2007, 00:00

Ajajakirjanikud hindasid parimaks Evelin Allase ja Kristiina Tambergi juhitud suhtekorraldust.

SEB Eesti Ühispank sai 9pallisel skaalal 6,6 ja Hansapank 6,52 punkti. Järgnesid samuti peaaegu võrdse tulemusega Tallinna Börs/EVK, EMT ja Elion.

Nimeliselt toodi paremate seas kõige sagedamini välja Eesti Energia pressiesindaja Helen Sabrak ja EMT avalike suhete juht Kaja Pino. Avalikust sektorist mainiti enim valitsuse kommunikatsioonibüroo direktorit Inga Jagomäge ja valitsuse meedianõunikku Martin Jaškot.

Teavitamise avatuselt olid paremad SEB Eesti Ühispank, EMT ja Hansapank. Pressiesindaja oli paremini kättesaadav SEB Eesti Ühispangas, Tallinna Börsis/EVKs ja Hansapangas.

Avalikust sektorist anti parim üldhinne valitsuse kommunikatsioonibüroole, kes sai 6,79 punkti. Napilt järgnes päästeamet 6,65 punktiga ja kolmandale kohale jäi Eesti Pank 6,46 punktiga.

Turu-Uuringute uuringujuhi Karin Reivarti andmeil on võrreldes eelmise aastaga ajakirjanike suhtumine pressiesindajatesse muutunud kriitilisemaks ja hinnangud paljudele ettevõtetele on langenud. Pressiesindajate probleemidena tuuakse esile aeglust ja bürokraatlikkust, samuti teatud usaldamatust ajakirjanike suhtes, lisas Reivart. Uuringu "Ettevõtete ja asutuste suhted meediaga aastal 2006" korraldas Turu-Uuringute AS tänavu jaanuaris-veebruaris, sellele vastas 128 ajakirjanikku. Uuringut tehti juba 11. korda, eelmisel aastal oli parim EMT.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing