Valimisblogi eri: Koalitsioonipäevik

Villy Paimets 30. märts 2007, 00:00

Neljapäev 1. märts: Eile läks jälle pikalt, käisime kusagil õudsas külakolkas, pidime hiljem veidi desinfitseeruma. Viru valge.

Reede 2. märts: Kuidas siis nii? See pagana Äripäev… otse esikaanel soovitab Isamaad valida see on ju valijate mõjutamine! Viru valge.

Laupäev 3. märts: Vikerraadio: Peaministrikandidaadid ei välista midagi ega kedagi :) Peaks magama minema, aga und ei tule. Juba homme on SEE päev. Siva käis ikka küll, alles oli ju 2003… äkki väike brändi tooks korraliku une?

Pühapäev 4. märts: Meie meeste võit! Jee! Värise, Edgar! Nuta, Villu! Šampanja!

Esmaspäev 5. märts: Vett! Andke vett! Pea valutab, oi, kuidas valutab…, kas läksime eile liiale? Aga noh, kord nelja aasta tagant ju võib, eksole? Pagana Ansip, ütles eile: "täna öösel räägivad kõik kõigiga" ja nüüd on kurk ka kähe. Ah, magan parem veidi veel. Vesi. Palju vett.

Teisipäev 6. märts: Täna siis hakkab pihta, Ansip valis Laari ja Padari, räägitakse ka rohelistest… oi, näe, Villu astus tagasi, tubli Villu! Šampanja!

Kolmapäev 7. märts: Ansip läks Edgariga kohtuma, mine sa neid tea, äkki lepivad kokku…. "Sotsiaaldemokraate pole mõtet Keskerakonnaga välja vahetada, sest siis on opositsioon liiga nõrk," ütles Ansip. Selge pilt. Aga jah, miskipärast peame ikka rohelised ka kampa võtma. Rohelised…, teekski täna midagi rohelist? Mojitosid?

Neljapäev 8. märts: Puhkepäev. (Valitsuse istung ja valitsuse kabinetiistung - toim.) väga vajalik puhkepäev, eile läks ikka pikale. See Marek on ikka täitsa okei kuju ju. Mojiito.

Reede 9. märts: Eile läks veidi liiale. Sai ikka korralikult võetud neid teemasid. Igaljuhul tulumaksust saame varsti lahti. Ähh, lehed pasundavad Strandbergist, kui miskisest messiasest, no küll ikka eputab, võeh. Hmm, see uus õlu on ju päris hea.

Laupäev 10. märts: Peaks veidi vahet? Naisuke on ka veitsa kuri juba, ometi pole kõnelused seekord veel nädalatki veel võtnud… peaks ta äkki spaasse viima? Võtaks isegi mulle ja massaaže ja šampanjat…

Pühapäev 11. märts: Oi-oi, eile oli ikka eriti karm, saime J-ga spaas kokku ja jutt hakkas jälle jooksma, ühesõnaga, leppisime kokku, et valitsusliit seab ülemineku eurole prioriteetseks eesmärgiks.… see J. naise pilk pidi meid ju päris maha tapma… viimane kord, kui tal taksost tuppa minna aitan, sinnasamasse jäägugi, kuhu kukkus! Šampanja. Saku. Metaxa. Alekokk.

Esmaspäev 12. märts: Huvitav, kuhu me pooleli jäime? Ametnike palgad, mis nendega oligi? Piprane-soolane tomatimahl vähese vodkaga.

Teisipäev 13. märts: Jälle on see pagana Strandberg lehtedes, mis pagana tarbimise maksustamisest ta nüüd sokib? Miks ta tuumajaamast rääkida ei taha, ah? Saku.

Kolmapäev 14. märts: Soomlased kaklevad tuhande euro pärast, naljamehed…, meil ei too miljon eurot ka veel suurt tüli majja. Väike koskenkorva?

Neljapäev 15. märts: Puhkepäev. Uni. Saun. Õlu. Tohoh, poiss on rääkima hakanud. "Onu," ütles mulle. Ei tea, mis ta sellega mõtles? Viru valge.

Reede 16. märts: Täna see Strandberg alles sai! Postimees: "Strandberg märkis, et kõigile energialiikidele, sealhulgas ka taastuvenergiale, luuakse võrdsed konkurentsisituatsioonid." :) Puls.

Laupäev 17. märts: Ohhoo, patrikupäev! Roheline kuub selga ja… ütleks naisele, et lähen Strandbergiga uraanist rääkima? :) jah, nii need kõnelused käivad. Tullamore.

Pühapäev 18. märts: Ei tea, kas õuntes on sama palju C-vitamiini kui apelsinides? Või saadaks naise ikka apelsinide järele? Ai

Esmaspäev 19. märts: Ajalehed: Kokkulepete vormistamine on kaugem tulevik. krt! prs! Strandberg: "Juba alguses sai kokku lepitud, et lähtutakse ühisosast, mitte erimeelsustest." Michal: "Mitte midagi ei ole kokku lepitud enne, kui midagi pole päriselt kokku lepitud." Täiskuu? Tullamore.

Teisipäev 20. märts: Mis euroga liitumise kava? Kas selleks peab kava olema? Kirjutasime ju, et see on meie prioriteetne eesmärk, mis krdi kava? Tullamore.

Kolmapäev 21. märts: Kuulge, jätke juba see euro. Majandus kasvab ja inflatsioon peabki olema ju! Kõik teavad seda! Tullamore. Ansipi soolo. Kõik on pees. Viru valge.

Neljapäev 22. märts: Veel üks aaria Ansipilt. Kõik on endiselt pees. Viru valge.

Reede 23. märts: Atonen ütles, et Laarile võiks sobida kaitse- ja haridusministri koht, viidates Laari mundrikandmisele ja ajaloolase haridusele:) no on humorist, tõesõna. Valge kurg.

Laupäev 24. märts: Rohelised lükkasid oma üldkogu edasi, no on ülbikud. Aga ega meie siis nendega ka ei mängi. Närigu pori. Väga öko. Mis siia sobiks? Jägermeister? Ürdiliköör Pirita?

Pühapäev 25. märts: "Meie esimene valik oli ja on välisministri koht," ütles Laar. Soh. A miks te siis meile ei öelnud? Jobukari. Õnneks on ilm vähemalt ilus, peaks grillihooaja avama? Merlot, 3L.

Esmaspäev 26. märts: Mida see isamaa jahub, mis nende õigus? Ei saa ja kõik. Alka-seltzer. Veel üks.

Teisipäev 27. märts: Nä-nä-nä-nää-nä! Laar ei saagi valitsusse! On šampanja aeg!

Kolmapäev 28. märts: Oot, mida? Margus tahab ka riigikokku ja seepärast jääb tubli mees ministrikohast ilma? Isamaalised sead. Lõpuks siiski allkirjad all. Piparmünditee.

Neljapäev 29. märts: Oeh, valmis sai. Peaks vist wismarisse elmarile minema. Ampull.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing