Katrin Kivi treenib ennast ilusaks

Liina Raudik 11. aprill 2007, 00:00

Katrini enesega rahulolu sõltub väga palju sellest, kui aktiivselt on ta parasjagu spordiga tegelenud. "Juba teadmine, et ma olen enda jaoks midagi teinud, annab nii palju juurde," kinnitab disainer. Seega käib ta teadlikult regulaarselt trennis.

Oma lihaste ja keha arendamisele on Katrin hakanud rohkem tähelepanu pöörama just viimasel ajal: "Uurisin näiteks, kuidas pärast kolmekümnendaid tuleks lihast treenida lihtsalt selleks, et ta säilitaks oma vormi." Oma kehale ja vaimule õigete treeningute leidmiseks kasutas naine personaaltreeneri abi.

Keha lõdvestamiseks üritab Katrin massaažis käia. Seal ta siiski nii regulaarne külastaja ei ole kui trennis. "Ma ei ole nimelt leidnud enda jaoks seda päris õiget massööri," kurdab Katrin. "Ma ei suuda lõõgastuda, kui tunnen, et massööri energia mulle ei sobi."

Väga rahul on Katrin aga oma juuksurisalongiga, kus ta on klient olnud juba üle kolme aasta. "Sealsed juuksurid julgevad katsetada uusi asju," kiidab ta. "Neil on kohe hea meel, et keegi tahab midagi uudsemat proovida." Moekunstniku igapäevaelus on tähtsal kohal riided. Katrin ei kujuta ette, et ta mõni päev läheks tööle teksade ja jopega. Hooajamoodi põimib ta osavalt vanemate maja pööningult leitud riideid.

Riiete kõrval on sama tähtsad ka ehted. Enamasti on need reisidelt ostetud. "Ma kohe ei saa ehtepoest niimoodi mööda minna, et ma midagi ei osta," tunnistab ta.

Ilutooteid Katrin uisapäisa ei osta, vaid mõtleb hoolega järele ja uurib tuttavate käest. Kuna töö tõttu puutub ta palju kokku ka fotograafide ja meigikunstnikega, siis on tal soovitused omast käest võtta.

Katrini üks suur lemmik on Lanc?me'i huuleläige Juicy Tubes, mis aitas tal lahti saada huulte kuivamisest. Samuti armastab ta oma Make Up Store'i kreemjat põsepuna. Hiljutine avastus on aga Fruttini kehakreem Blueberry Smoothie. Tegelikult Katrin väga suur kreemitaja ei ole: "Mulle tundub, et kui liiga palju kreemitada, läheb tasakaal ära ning nahk ei suuda ennast enam ise niisutada."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:30
Otsi:

Ava täpsem otsing