CV Keskus otsib endiselt uut omanikku

Gert D. Hankewitz 24. aprill 2007, 00:00

Hydra.ee, Osta.ee, KV.ee, CVKeskus.ee ning Auto24.ee portaali tõi LHV eelmise aasta algul müügile ühtse paketina. Tollal oli huvi suur, kuid nagu näitab hiljutine tehing autoportaali ning Soome meediakontserni vahel, oli see huvi pigem Auto24 kui ülejäänute vastu.

Nii on ülejäänud portaalid, mille suuromanikud on Raivo Hein ja Erko Kundla, veel müügis.

"Praeguse pildi järgi peaks järgmise nädala alguseks väga konkreetsed pakkumised meil laual olema ja eks siis näeb," sõnas portaale müüvate firmade Moonfish Media ja CV Keskus juht Hein pärimise peale, kuidas pakkumine läheb. Kui suurt hinda mehed veebilehekülgede eest tahavad ning millised firmad on siiani huvi tundnud, Hein öelda ei tahtnud, kuid vihjas, et portaalide kogukasum oli eelmisel aastal kokku 10 miljonit krooni. Investeerimispankurite seas levinud arvamuse järgi võib praegu hea toote eest saada kuni kümnekordset viimast kasumit, kuid levinud on 6-7kordne kasum.

"Kuna Moonfish on jõudsalt kokku ostnud uusi projekte nii Eestis kui ka Leedus, siis me hindame nad mõlemad (CV Keskus OÜ ning Moonfish Media OÜ) enam-vähem samale hinnatasemele," märkis Hein ning lisas, et Leedus omandati sealne suurim kinnisvaraportaal aruodas.lt. Sestap loodab mees ka firmade selle aasta kasumi kahekordistumist.

Võimalikeks ostjateks on siiamaani peetud Schibstedi, Ekspress Gruppi ja Auto24 ostnud Sanoma WSOY.

Esimesse gruppi kuuluva Eesti Meedia juht Mart Kadastik sõnas, et ei tunne pakutava vastu huvi, sest on ka muud ja huvitavamat.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing