Trendikas pühendub ka meelelahutusele

Christel Karits 27. aprill 2007, 00:00

Ööklubis esietenduse algust oodates sattusin tahtmatult ühe seltskondliku dialoogi kuulajaks. Lihtsalt seetõttu, et tuttavad suhtlesid üle minu rääkides.

Lühidalt kokku võttes oli vestluse mõte selles, et inimeste vaba aeg on nii sisustatud ja ette planeeritud, et vaba aega enam polegi. Umbes nii, et esietendus kolmapäeval, saunakas neljapäeval, reedel jälle teatrisse, laupäeval sõpradele külla ja pühapäeval oli vist ka midagi. Tegelikult on volbriööks ka juba plaanid paigas - grill ja saun ja tuli ja nõiakostüümid. Täpselt nii, nagu ette nähtud.

Ühtpidi on nii lennukas elu ju lahe, teisalt - kuidas nad seda kõike jõuavad? Tihe tööpäev ja sama pingeline meelelahutusprogramm kohe otsa. Vaba hingamisruumi nagu polegi. Ja sellist aega, kus saaks lihtsalt omaette mõtelda. Mõtlemine on ju ometi mõnus.

Nagu kõiges. tuleb järgida ka seltsielu trendi, kuid trendijärgimine ei ole teadagi kerge töö.

Äkki peaks nüüd tõmbama kalendrisse mõnele päevale ristid peale ja märkima sinna, et planeerimine keelatud. Ei tea, mis juhtuks? Tekiks kaos või vabastav energia?

Kui te selle ettepanekuga ei nõustu ja eksperimenteerida ei soovi, leiate tänasest Puhkepäevast hulgaliselt põnevat infot, millega oma kalendris veel tühjaks jäänud kuupäevi ja kellaaegu täita.

Meelelahutusrong kihutab täiel võimsusel aina ülespoole.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:46
    Otsi:

    Ava täpsem otsing