Kas suveks plaanite logistikatudengeid praktikale võtta?

ÄP 30. mai 2007, 00:00

Otseselt suveks eraldi me kedagi praktikale ei võta, kuna meie töö on logistikatudengite jaoks liialt spetsiifiline, et neid lühikese ajaga piisavalt ette jõuaks valmistada.

Piltlikult öeldes saab suvi enne läbi, kui praktikant on valmis meie heaks panustama.

Sellest johtuvalt eelistame ühekordsetele suvepraktikatele kindlasti pikaajalist koostöösuhet üliõpilastega.

Eelistame oma firmat tutvustada mitmesuguste ürituste abil, viimane kord näiteks logistikaseminaril.

Samuti kaasame tudengeid osalise koormusega tööle ajal, kui neil on õpingud veel pooleli.

See on hea võimalus omandada tudengeil lisaks teoreetilistele teadmistele ka praktilist kogemust ning on ühtlasi ettevalmistav etapp tulevaseks tööks TNT Eestis. Küll aga kasutame suvekuudel asenduskullereid.

Saku Õlletehas võtab suveperioodiks erinevatesse osakondadesse nii praktikante kui ka hooajatöölisi.

Logistikaosakonda plaanime võtta neli praktikanti, kellel oleks võimalus tööle käed külge panna, ehk osaleda meie transpordikorralduses ja laomajanduses.

Meie eesmärk on leida ettevõttesse tublisid ja edasipüüdlikke noori ning edukatele praktikantidele püüame pakkuda ka edasisi töö- ja karjäärivõimalusi. Eelmise aasta kahest logistikapraktikandist üks töötab praegu meie juures ning ka teise praktikandiga soovime koostööd kooli lõppedes taasalustada.

Lisaks praktikavõimalustele pakume noortele (vähemalt 18aastased) võimalusi suvehooajal töötada meie ladudes, kas siis komplekteerijate, pakendajate või tõstukijuhtidena.

Suveks on meil plaan võtta üliõpilasi logistikaosakonda praktikale. Näiteks messi "Võti tulevikku" raames kogutud ankeetidest oleme tänaseks valinud endale 11 potentsiaalset praktikanti, kellega oleme sellel teemal ka juba suhelnud.

Eesti Post vajab häid spetsialiste ning kui nende andekus ja töötahe ilmnevad just praktikal, siis on meie soov neid ka tööle võtta. Praegu on logistikast tuua küll ainult üks näide praktikandist, kellega tööleping sõlmiti.

Ise me ennast üliõpilastele pakkunud ei ole. Küll aga võtavad meiega igal aastal ühendust paljud tudengid, kellel on praktika osas kindlad soovid. Kui need kattuvad meie võimalustega, oleme neile ka praktikakoha leidnud. Paljud neist on hiljem või ka juba ülikooli kõrvalt kas siis põhikohaga või osalise koormusega meile tööle jäänud. Põhiliselt on tegu rakenduskõrgharidust omavate logistikatudengitega. Magistrante pole senimaani meile veel tööle tulnud.

Smarten Logistics võtab suveks tudengeid tööle ja ka praktikale, kuna oleme saanud seni vaid häid kogemusi, praktikandid on tublid ja õpihimulised. Positiivne kogemus on ka edaspidise tööle värbamise osas.

Mitmed üliõpilased on jätkanud meil töötamist nii osalise koormusega kooli kõrvalt kui ka täiskohaga pärast kooli lõppu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:32

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing