Tore, kui lipp jääb

Aivar Hundimägi 01. juuni 2007, 00:00

Tallink teatas eile, et kaebab Äripäeva kohtusse, sest neljapäevases Äripäevas ilmunud uudises "Tallink vahetab Eesti lipu rublade vastu" olid tõele mitte vastavad faktid.

Kahju, et kohtusse õigust otsima minev Tallink eksitab avalikkust.

Äripäevani jõudis info, mille kohaselt osaleb laev Victoria I Peterburis toimuval ärifoorumil, ent korraldajate palvel loobub Tallink laeval Eestile viitavatest sümbolitest.

Küsisime selle kohta kommentaari Tallinki esindajatelt. Selle asemel, et vastata selgelt, kas Peterburis võetakse lipuvardast Eesti lipp või mitte, põiklesid laevafirma esindajad vastusest kõrvale. Tallinki esindajad soovitasid lugeda kolmapäeval uudisteagentuuris Interfax ilmunud uudist, milles Inflot Worldwide Sankt-Peterburgi peadirektor Igor Gluhhov andis teada, et Peterburis hakkab Victoria seisma Peterburi majandusfoorumi lipu all.

Seetõttu on mul kahtlus, et otsus Eesti lipp laeva lipuvardasse jätta sündis eilse päeva jooksul. Aga parem hilja, kui mitte kunagi.

Samuti on mul hea meel, kui Peterburi mõjukal ärifoorumil saavad külastajad näha neid teenindava laeva küljel suures kirjas Tallinki nime. See annab tunnistust, et kahe riigi majanduskoostöö ei ole lõppenud.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing