Superstaaride superfinaal

Ülle Hallik 08. juuni 2007, 00:00

10. juuli superfinaalil laulab kumbki finalist kolm lugu: ühe Rein Rannapi loomingust, ühe nimekirjast, mida on televaatajad lauljatele TV3 veebilehe vahendusel soovitanud, ning ühe loo nende seast, mis neil senini esitatutest on kõige paremini õnnestunud.

Superfinaalile eelnev nädal on viimastele kandidaatidele möödunud sündmusterohkelt. TV3 teatel on seni saateks valmistumise kõrvale mahtunud nii meelelahutust kui ka tõsisemaid ettevõtmisi. Läinud nädala kauneim tegu oli kingitus Pärnu haigla lasteosakonna patsientidele: superstaariks pürgijad andsid üle Viasati televiisori- ja satelliidikomplekti.

Pärnu kontserdimaja jaoks on "Superstaari" noor publik suhteliselt ebaharilik, kuid tänu Koolitantsu üritustele mitte täiesti võõras. "Me oleme alati noortele avatud, sest kellele muule see maja siin 20 aasta pärast seisma peaks," on Pärnu kontserdimaja direktoril Marika Pärgil alati hea meel majas suurt hulka noori näha.

"Superstaari"-üritused on ilmselt paljudele esimene kord kontserdimaja üles leida. Ent kui maja kord avastatud, satuvad nad ehk edaspidigi selles toimuvatele üritustele.

Marika Pärgil oli hea meel sellegi üle, et staari valitakse niivõrd hea akustikaga suures saalis, mitte mõne pubi tagatoas.

Suur lava on mitmele staarikandidaadile kindlasti toeks ja ehmatab teisi. Samas ei tohiks tulevane staar suurt lava ometigi karta.

Publikupuudust Pärnu voorudes karta pole olnud, väikese tagasilöögi tõi endaga kaasa pärnakast kandidaadi Rivo väljalangemine. Superfinaali piletihind õpilastele on varasema 75 krooni asemel 200, sellele vaatamata on saal välja müüdud.

Pühapäevaseks superfinaaliks kontserdimaja erilisi ettevalmistusi ei tee. "Tahame pakkuda ikka head teenindust, et noored saaksid seda üritust, et neil oleks siin hea ja turvaline olla nautida," lausus Pärnu kontserdimaja direktor. Koostöö korraldajatega on sujunud suurepäraselt ning pole põhjust arvata, et midagi võiks viltu minna selgi pühapäeval.

Superfinaali võitja selgub telehääletuse tulemusena, samamoodi nagu on selgitatud võitjad ka eelnevates seitsmes finaalsaates. Superfinaal algab tavapärasest hiljem, kell 22, ja kestab poolteist tundi.

Televaatajate valikul pühapäeva õhtul selguvat Superstaari ootab poole miljoni kroonine plaadileping, mille sõlmib Universal Music Groupi esindaja Baltimaades - MT Holding. Otseülekanne Pärnust jõuab TV3 eetrisse pühapäeva õhtul kell 22.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:47
Otsi:

Ava täpsem otsing