Kontserdid, kontserdid

Henrik Aavik 29. juuni 2007, 00:00

Siiamaani oligi jaanijärgselt veidi liiga rahulik, aga nüüd on tavaline suvetempo peal. Äripäev ilmub kolm korda nädalas ja seoses sellega üldse aega ei ole - kogu aeg peab ringi kihutama, näitlejat vaatama, lauljat kuulama ning lille-loodust nuusutama.

Mihkel Raua mõte üheksast töökuust ja kolmest kulutamiskuust ei ole mitte ainult huvitav ettepanek, vaid põhjamaine karm paratamatus. Püüd selle järgi elada ei eelda üksnes head kliimat, vaid ka kultuurisuvega arvestavat palka.

Tänasega algav ajavahemik ei ole mingi erand. Nädalavahetusel tantsivad ja laulavad noored. Kolmapäeval alustab Õllesummer, mis püüab järelejätmatult täieõiguslikuks kultuurisündmuseks saada ning on seda ka peaaegu saavutamas - paar head Eesti Ekspressi peatoimetaja ideed veel jäänud juurutada. Neljapäeval asuvad meie jalgpalli esindusväljakul üles rokistaarid. Reedel on Kabli rannas kena päikeseloojang teatri ja öölaulupeoga. Ning kuskilt tuleb leida aeg, et suhelda sõpradega, osa võtta firma suvepäevadest, nii ametlikest kui ka mitteametlikest.

Praegu on seda kõike veel võimalik nautida, rõõm pakatab hinges, suvi on ilus. Võib-olla olen augustiks inimvare, naermine tundub rutiin ning seiklus hall argipäev. Mis siis! Kes möllab, see jõuab, sügisest läheb niikuinii rahulikumaks. Energiamahukad sündmused saavad otsa ja Äripäev hakkab jälle ilmuma äripäeviti.

Seniks muusikat!

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:47
    Otsi:

    Ava täpsem otsing