Muutuste tuuli, Estonian Air!

Kristi Malmberg 24. august 2007, 00:00

Viimaste päevade uudised ei jäta enam kahtlust: Estonian Airi ootavad ees suured muutused.

Nii SASi selgelt välja öeldud plaan liita omavahel Estonian Air ja airBaltic kui senise finantsjuhi Estonian Airi etteotsa jõudmine näitavad, et puhumas on uued tuuled.

Loodetavasti on need värskendavad nii lennufirma kui ka reisijate jaoks, kellel on ammu kõrini ebakindlatest väljumisaegadest ja vähestest sihtkohtadest.

Kui lisada pikalt virelenud kodumaise lennufirma muutmisplaanidele ka Tallinna lennujaama gigantne laienemine, ei pruugi enam kaugel olla aeg, kus Tallinn pole enam nagu külabussijaam, kust saab paar korda päevas maakonnakeskusesse, et sealt pealinna edasi sõita. Ehk siis lennud, mille jaoks sõidame praegu Helsingisse, Riiga või Frankfurti, tuleksid koju kätte.

Äkki saab juba paari aasta pärast sõita Tallinnast New Yorki ja Delhisse?

Praegusel kujul on nii Estonian Air kui ka Tallinna lennujaam ammu ajale jalgu jäänud.

Lennujaama senist nägu tundmatuseni muutvad laiendustööd õnneks käivad ja ilmselt saame peagi kuulda ka konkreetsetest muutustest Estonian Airis.

Või siis juba airBalti-cus?

Kui saame oma riigi nimega lennufirma kadumise vastu paljude sihtkohtade ja parema teenindusega uue ja tunduvalt suurema lennufirma, mis on siiski natuke nagu "oma" ka, olen mina rahul. Muutuste tuuli tiibadesse, Estonian Air!

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing