Mess 'Habitare' pakub Soome esindusdisaini

ÄP 05. september 2007, 00:00

Tänavune 18. korda toimuv Habitare on üle aasta korraldatav Soome suurim ja esinduslikem mööbli-, sisustus- ning disainimess. 2005. aasta Habitarel oli 487 eksponenti ja üle 91 000 külastaja. Sel aastal on oodata üle 100 000 külastaja.

Messi temaatika pakub uudseid sisekujunduslikke ideid magamistuppa, elutuppa, vannituppa, kööki.

Kõrvuti uudsete disainiideedega on endiselt trendiks tsiteerida klassikat 1950. aastatest ? la Alvar Aalto ja Arne Jacobsen.

Messi ajal toimub hulgaliselt teemakohaseid üritusi.

Habitare uus disainiosakond Ahead! kutsub tööstusettevõtteid ja firmasid üles investeerima Soome disaini arendamisse ja toetamisse.

Mitmekesine, efektidele rajanev, kordumatust taotlev ja üllatusi pakkuv osakond pakub uusi vaatenurki ning suurendab rahvusvahelises ulatuses huvi Habitare messi ja Soome kujunduskunsti vastu.

Disainiosakonna Ahead! ülesanne on anda läbilõige sisekujunduse hetkeseisust. Ahead! koondab ühele ekspositsioonipinnale hulgaliselt tähelepanuväärseid ja huvitavaid ettevõtmisi ja tegijaid.

Avapäeval, 19. septembril toimub seminar "Designing for Tomorrow's World", kus esinevad rahvusvaheliselt tunnustatud eksperdid. Seminar toimub viiendas hallis kell 13.30-16.00. Sissepääs on messikülastajatele tasuta, ilma eelregistreerimiseta.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing