Ryanair tunneb Tallinna vastu huvi

Mariliis Pinn 16. oktoober 2007, 00:00

"Me peame paljude ettevõtetega läbirääkimisi uute lennuliinide asjus, kokkulepped sõltuvad sellest, kuidas lennud graafikusse sobivad, kas on sobivaid lennukeid, kuidas firmad turusituatsiooni hindavad," selgitas Loik.

"Muude firmade hulgas on Tallinna lendamise vastu huvi tundnud Ryanair," möönis Loik. "Kuid konkreetne kokkulepe puudub ja järgmisel aastal nad siia lendama tõenäoliselt ei hakka."

Loik kinnitas ka plaani alandada lennujaamatasusid. "Seda ei tehta Ryanairi pärast, vaid kõigile ettevõttele kehtivad ühtsed tasud," lisas ta. Tallinna lennujaama nõukogu otsustab lennujaama tasude saatuse reedel.

Eelmisel nädalal kohtus Ryanairi asepresident Michael Cawley majandusministeeriumi abiministri Siim-Valmar Kiisleri ja Tallinna lennujaama esindajatega, kirjutas Eesti Päevaleht.

"Ryanair väljendas oma selget huvi ja ka meie oleme kindlasti huvitatud uutest lennufirmadest," märkis Loik. "Siiani on takistuseks olnud meie lennujaamatasud, kuid nüüd oleme otsustanud järgmisel aastal tasusid kõigile vähendada. Kui palju, selgub eelarve tegemise käigus."

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 17:06
    Otsi:

    Ava täpsem otsing