Nädal Villy Paimetsa pilgu läbi

Villy Paimets 19. oktoober 2007, 00:00

Ei-ei, nii jääb mulje, nagu seal oleks trellid - karjatab pii-ärr-mees ning suunab Kliendi Fotograafi objektiivi eest mujale.

"Ehk aitab sellest teemast," sõnab ta sõbralikult Kliendile "puhtsüdamliku" intervjuu käigus. "Äkki räägite nüüd millestki muust?"

"Kui kirjutad, too kuidagi see (nimi kustutatud - toim.) mehisus ajakirjandusega suhtlemisel ka esile. Tegelikult paneb ta kriisiolukorras siiski eeskujulikult," soovitab PR-mees hiljem meilitsi. "Tegelikult meid häirib kõige enam see, et avalikkus arvab, et tegemist on mingi megalooga, sisuliselt mingi jamps; midagi kindlasti leida võib, kuid mitte altkäemaksu andmist," kirjutab PR-mees veel kord. Ja siis veel kord. Ja siis veel kord. Oeh.

Sel nädalal selgus, et kohtutäituritel on tööd rohkem, kui nad teha jaksavad - inimestel on laenud vaikselt üle pea kasvama hakanud.

Hoolimata kinnisvaramaaklerite enesekindlast sõnavahust on kinnisvara hinnad siiski taandumas. Korteriostujärjekorradki on kadunud.

Ning nagu öeldud, kohtutäituritel tööd jagub. Nagu ka advokaatidel-pii-ärr-meestel, kellel tõenäoliselt veel aastateks kestma jääv maade-soodevahetusafäär mokad rasvaseks teeb.

Eile otsustas valitsus tõsta hooldus- ja kasuperedes elavate laste toetust 3000 kroonini kuus. Jääbki vaid oodata, mil meilgi lastekodudest laste võtmine äriks muutub. Kümme last, 3000 krooni tükk, teeb kokku juba päris arvestatava igakuise sissetuleku. Lisaks igasugu sotsiaalabid-toetused.

Eriti kasulikuks teeb asja see, kui võtta kohe veidi vanemad lapsed - on tasuta tööjõudki olemas, tee või tehas.

Küüniline? Kindlasti, kuid kardetavasti osutub millalgi ka tõeks. Ja lapsed? Noh, need ju ennegi ise kasvanud.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing