Totaalne muutus

Kristina Traks 19. oktoober 2007, 00:00

Viimaste sündmuste valguses on seltskonnaga, keda ühendab kapos käimine, toimunud totaalne muutus: meediapõlguritest on saanud lausa meedia lemmikud. Võtame kas või endise põllumajandusministri Ester Tuiksoo. Ministriks oleku ajal oli pea võimatu saada teda kommenteerima mis tahes teemat, ikka peitus ta häbelikult pressiesindaja laia selja taha. Kuid pärast altkäemaksuvõtmise kahtlustuse saamist räägib proua Tuiksoo lahkelt, kuidas ta elab ühe sõbra korteris ja sõidab teise ärimehest sõbra kingitud autoga. Räägib nii lahkelt, et kogenud ajakirjanikud ainult imestavad säherduse südamepuistamise üle.

Või Villu Reiljan, samuti samas patus kahtlustatav. Ei mäleta, et ta oma jahiretki oleks varem nii avameelselt kommenteerinud kui nüüd - mil pigem oleks mõistetavam häbenemine.

Nädala tõeline üllataja on aga aastaid meedia eest peitunud Eesti suurim ehitusärimees Toomas Annus. Mees on kui ära vahetatud: jagab intervjuusid paremale ja vasakule, küsitagu ainult.

Tuleb välja, et totaalne muutus on ikkagi võimalik. Iseasi, kui seda kasutatakse ära näiteks võimaliku kohtuprotsessi mõjutamiseks. Ja arvatavasti just nii see ongi.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing