Küsitlus

ÄP 22. oktoober 2007, 00:00

Rein Tillemann
Korter on müügis olnud alates selle aasta augustist. Alustasin hinnaga, mis mu lähimad naabrid sama tüüpi pinna eest küsisid, et nende korteritest huvitatud ostjad sama soojaga ka minu korteri vastu huvi tunneks. Toona oli hinnaks 2 750 000, tänaseks olen seda langetanud. Huvilisi on seni olnud viis. 10% odavamalt ei müüks, seda on liiga palju. Augustis konservatiivselt hinnatud väärtuseni on veel maad (alla 5%).

Riin Pajula
Korter on olnud müügis kolm kuud ja selle aja sees olen hinda langetanud 110 000 krooni, seega peaaegu 10%. Hinnalangetamise eesmärk on kiirem müük, kuna möödapääsmatu kohustus on tasuda lähiajal pangale korteri müügist saadav summa - osa majalaenust. Vaatamata hinna langetamisele, väga heale asukohale ja suurte ruumidega heas korras korterile ei ole ostuhuvilisi olnud.

Praegusest hinnast veel 10% madalama hinnaga ei nõustu kindlasti, sest see ei vastaks ka turuhinnale ega eksperthinnangule. Oleme oma hinnaalanduse juba teinud ning praegune hind on juba ostjale väga soodne, soodsam kui võrreldavate korterite hinnad.

Marju Mändmaa
Korteri panime müüki septembri alguses, veidi oleme juba jõudnud ka esialgset hinda alandada.

10% madalama hinnapakkumisega kindlasti ei oleks nõus, kuna see oleks ju ligemale 60 000 krooni hinnast ning meie jaoks liiga suur loobumine. Pealegi jääksime ise miinustesse, kui nii suure hinnaalanduse teeksime. Oleme mõelnud, et heal juhul saab tingida kuni 10 000 krooni piires.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing