Äripäev ostis Meditsiiniuudised

ÄP 25. oktoober 2007, 00:00

Alates 1. novembrist kuuluvad ASile Äripäev seni OÜ Meditsiiniuudised omanduses olnud ajaleht Meditsiiniuudised koos lisaväljaannetega.

Äripäeva juhatuse liikme Toomas Truuverki sõnul on Äripäeva omanikfirma Bonnier Grupp andnud välja arstidele suunatud meditsiinilehti viies riigis. "Nende kogemustele toetudes tekkis mõte sellist lehte teha ka Eestis," rääkis Truuverk. "Turgu uurides saime kokku Meditsiiniuudiste senise väljaandja Leo Arivaga, kellega meil tekkisid ühised huvid."

Ariva sõnul otsis ta Meditsiiniuudiste edasiseks väljaandmiseks strateegilist partnerit. "Viie ja poole aastaga oleme jõudnud väga heale tasemele ning selle tehinguga saab ajaleht arengujõudu kõvasti juurde," selgitas ta müümise tagamaid.

Äripäev jätkab arstidele, ravimimüüjatele ja apteekritele mõeldud ajalehe Meditsiiniuudised väljaandmist senise ilmumissagedusega - kaks korda kuus. Hiljemalt veebruari alguseks teeb ajaleht läbi põhjaliku uuenduskuuri nii sisu kui ka vormi osas. "Uuendatud meditsiinileht võtab üle kõik paremad oskused ja teadmised Äripäeva põhilehe väljaandmise kogemustest ja hakkab arstidele pakkuma tugevaid ja ajakirjanduslikult kõrgel järjel uurivaid ja uudislugusid," ütles meditsiinilehte juhtima hakkav Liina Leiten. Toimetuses hakkab tööle neli toimetajat-ajakirjanikku.

Ainult arstidele ja apteekritele mõeldud ajaleht Meditsiiniuudised ilmub alates 2002. aastast. Lehel on ligikaudu 1600 tellijat. 2006. aasta käive oli ligikaudu 4 miljonit krooni, kasum üle 400 000 krooni.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing