Agnes Ojala • 28. oktoober 2007 kell 22:00

Skanska juht: lahkuda on otsustanud veel mõni töötaja

"Mõni on veel lahkumisavalduse andnud, aga päris paljud võtmetöötajad on otsustanud jääda. Praeguseks on meil selge, kes lähevad ja kes mitte," ütles Särkilahti, kes nimesid siiski avalikustada ei soovinud. "Puudu on veel vaid mõne lahkuja nimi. Kavatseme nendest peagi avalikkust teavitada," lisas ta.

Särkilahti sõnul otsib ettevõte praegu aktiivselt uusi inimesi. Vaja on nii tippjuhte kui ka näiteks projektijuhte. Mõni hea kandidaat on juba välja valitud. Praegu töötavad Skanska heaks ka personaliotsingufirmad, kes on ametis sihtotsingu tegemisega.

"Otsime ka uut tegevjuhti. Mina olen siin vaid ajutiselt," märkis Särkilahti, kes loodab, et uus juht leitakse paari kuu jooksul.

Koos juhtide vahetusega toimuvad Skanskas ka suuremad ümberkorraldused, mille käigus integreeritakse siinne ettevõte rohkem kogu grupiga.

"Minu ülesanne on siduda Eesti ettevõte tihedamalt kogu grupiga. Tahame muutuda rahvusvahelisemaks. Skanska grupp on maailma üks suuremaid ehituskontserne, kus on väga palju kasulikku oskusteavet. Tahame oma teadmisi üksteisega paremini jagada," selgitas Skanska juht.

Hetkel kuum