ÄP fototoimetus • 29. oktoober 2007 kell 22:00

Järving müüb optsioone Sampo toel

"Uut kodu soovivad kliendid pole kinnisvaraturult kuhugi kadunud, küll aga vajatakse paindlikke tooteid, mis vastaks turu hetkeseisule. Sampo Pank on korterioptsioonile kiiresti reageerinud ning pakub eluasemelaenu klientidele korterioptsioonide finantseerimiseks," kommenteeris ASi Süda Maja juhataja Veiko Murruste. Süda Maja suuromanik on ärimees Andres Järving.

"Finantseerime korterioptsiooni sissemakse ning pakume laenu korteri väljaostmiseks," selgitas Sampo Panga eraisikute finantseerimise osakonna juhataja Aire Mäe. Ta lisas, et optsioonilepingu sissemakse on 10% ning seda võib soovi korral asendada tagatise või käendusega.

"Pakkumise raames saab korteri välja osta enda jaoks parimal ajal kolmeaastase lepinguperioodi jooksul ning tal on piisavalt aega, et korraldada ostu finantseerimine. Kogu lepinguperioodi jooksul kehtib korterile ehitusgarantii ning juhul, kui klient ei soovi korterit välja osta, võib ta optsiooni vabalt võõrandada," rääkis Murruste.

Optsiooniperiood on kolm aastat ning intress 3% aastas. Tänaseks on esimene optsioonileping sõlmitud ning mitu korterit broneeritud. Praegu pakub Süda Maja korterioptsiooni korteritele Jõepargi elamus.

Autor: ÄP

Hetkel kuum