Kangoo Express Compact on stiilne ning kompaktne

Jaana Pikalev 06. november 2007, 00:00

Uut Kangoo Express Compacti projekteerides peeti silmas peamiselt linnatarbijaid. Võrreldes tavalise Kangoo Expressiga, on 3,83 meetri pikkust uut Kangoo Express Compacti lühendatud 38 cm võrra, vähendades samavõrra teljevahet. Väiksem teljevahe vähendab ka pöörderingi. Uus Kangoo Express Compact suudab tagasi pöörata vaid 9,4 meetri laiusel teel - see omadus sobib hästi linnasõiduks.

Hoolimata oma kompaktsusest on uue Kangoo Express Compacti kaubaruumi maht 2,3 kuni 2,9 m3.

Kui uue Kangoo Express Compacti juhi kõrvaliste alla klapitakse, nii et moodustub tasane põrand, siis suureneb koorma maksimaalne pikkus 1,34 meetrilt 2,12 meetrini. Kangoo mudelivalikusse kuulub ka versioon, millel juhi kõrvaliste puudub ning millega saab vedada koormaid pikkusega kuni 2,54 meetrit.

Uues Kangoo Express Compactis on kasutatud nutikaid panipaigalahendusi, nagu armatuurlauas asuv A4 dokumendisahtel, laes asuv pagasiriiul ning luugiga suletav 15-liitrine suur kindalaegas. Uut Kangoo Expressi saab kasutada ka liikuva kontorina, sest ta on varustatud terve rea multimeedia- ja navigatsiooniseadmetega. Mudeli võib varustada ka mobiilse navigatsiooniseadme hoidikuga, mis on paigutatud juhiistmest vasakule üles, et seade oleks ideaalselt nähtav.

Kindalaekasse paigaldatud audioseadmete ühendusplokil on USB-pordid, pordid MP3-mängijate ja iPodide ühendamiseks ning seda saab juhtida roolirattale paigaldatud juhtklahvidega. Saadaval on ka käed vabad Bluetoothi funktsionaalsus.

Uue Kangoo Express Compacti varustusse kuulub mitu mootorit, mis sobivad sõitmiseks tiheasustusega piirkondades. Nii diisel- kui ka bensiinimootor on ühendatud viiekäigulise manuaalkäigukastiga.

Niihästi bensiini- kui ka diiselmootori heitgaaside CO2-sisaldus on madalam kui 140 g/km.

Uus Kangoo Express Compact on varustatud viimase põlvkonna ABS-süsteemiga, millel on piduriassistent ning MSR - mootori pöördemomendi muundur. Sõltuvalt versioonist ja turust on uus Kangoo Express Compact varustatud juhtimist abistavate seadmetega, mis seostuvad tavaliselt sedaanautodega - näiteks püsikiiruse hoidja ja kiirusepiiraja, samuti automaatsed päevatuled.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:09
Otsi:

Ava täpsem otsing