Evelin Bötker usaldab Elizabeth Ardenit

Liina Raudik 07. november 2007, 00:00

Elizabeth Ardeni tooted aga kuuluvad Evelini lemmikute hulka. Näiteks kasutab ta iga päev selle firma näokreemi Good Night Sleep. Decleori sarjast on tema lemmik kehakreem Aromessence, mis on nii mõnusa sidrunilõhnaga, et selle kasutamine mõjub nagu aroomiteraapia.

Evelin on raudselt seda meelt, et toote hind ei määra otseselt selle kvaliteeti. Talle pole oluline, et kreem oleks tingimata mingi teatud firma oma või peaks palju maksma. Seepärast ei põlga Evelin üldsegi ära odavamat kosmeetikat ning kasutab ka Puhta Looduse või vene sarjade kreeme, mis maksavad sageli vaid paarkümmend krooni.

Kuna Evelinil on väga kiire elutempo, siis on ta otsustanud, et parem lasta endaga tegeleda teistel. "Kui on olemas inimesed, kes on professionaalid omal alal, siis on see enda närvide ja aja võit, kui sa kasutada nende oskusi," arvab ta.

Seepärast ei tegele Evelin ka ise enda juustega, vaid nädalas korra külastatav juuksur teeb talle soengu, mis püsib terve nädala. Evelin on saavutanud oma juuksuriga väga hea koostöö, mistõttu võib ta juuksuritoolis kas või kinnisilmi mingeid muid mõtteid mõelda.

Kord paari kuu jooksul käib Evelin Kaubamaja Ilumaailmas kehahooldust tegemas ning meeleldi käiks ta vahel ka spaas, kui aega leiaks. Ühe Tallinna spaa kinkekaart seisab tal juba pool aastat kotis. "Vahel võtan selle välja ja mõtlen selle peale, kuid aega ei ole veel leidnud," naerab ta. "Ja kui ma ka üritan teinekord minna kuhugi spaasse, siis lõpuks veedan selle aja ikkagi hoopis lastega veekeskuses ja tunnen ennast täisväärtuslikult ka pärast seda."

Hommikuseks töölesättimiseks kulub Evelinil umbes 10 minutit. Selle aja sisse mahub ripsmete värvimine ning tooniva kreemi ja päikesepuudri kasutamine. Kotis kaasas kannab ta endaga vaid huulepulka, et päeva jooksul vajadusel huulte tooni värskendada. Kuna oma tööl peab ta pidevalt suhtlema klientidega, siis enne kabinetist väljumist käib pilk alati ka peeglis ära.

Solaariumis ei ole Evelin käinud juba üle kahe aasta. Kuigi tema meelest on väike jume hea tervise tunnus, on selle saamiseks piisanud viimastel aastatel ilusatest suveilmadest ning soojamaareisidest.

Foto: Indrek Susi

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:38
Otsi:

Ava täpsem otsing