ÄP fototoimetus • 6. november 2007 kell 22:00

Uudised

Mere puiesteel juba aastaid vaikselt tegutsenud vinoteek on vahetanud omanikke ja läbinud uuenduskuuri. Koht nimetab end nüüd peenelt wine-lounge'iks ja kannab nime Tervisex. Üks uutest omanikest on tuntud sommeljee Andre Peremees, keda võib leida ka vinoteegist veinisoovitusi jagamast ja koolitusi tegemast.

Vinoteegi pererahval on sõlmitud koostööleping all asuva pubiga Scotland Yard, tänu millele saab vinoteegist peale suupistete nüüd ka toekamat sööki.

"You are so beautiful …" kes tahab seda vanameistri enda suust kuulda, peab kalendris 6. detsembri õhtu varakult vabaks planeerima. 63aastane Cocker sai tuntuks 60ndatel, tõeline tähelend algas aga 80ndatel, sellest ajast mäletavad teda kindlasti juba ka Eesti tänased kuulajad. Eestis käis Joe Cocker viimati viis aastat tagasi, mil ta andis kontserdi Vabaduse platsil.

Kaks kuud remondis olnud Sunseti ööklubile lisandus 2. korrusele ka restoran. Suurepärane koht söömiseks ja merevaate nautimiseks. Kes tahab ka tantsu keerutada, võib minna Star Cafésse, kus mängib elav muusika. Nii sisekujunduses kui ka teeninduses on üritatud tagasi tuua 1939. aasta õhustikku, nagu algselt Pärnu randa rajatud ja hiljem ülipopulaarseks saanud restoraniski.

Uues Rotermanni kaubakeskuses avab novembri keskel uksed USA kvaliteetse rõivabrändi GANT kauplus. GANTi rõivaid on olnud vähesel määral müügis Stockmanni kaubamajas. Eesti poes hakatakse esialgu müüma naiste- ja meestekollektsiooni, kuid kaubamärgil on olemas ka noorte-, laste- ning aksessuaaride kollektsioonid.

Stockmanni kaubamaja kosmeetikaosakonnas on nüüd müügil Läti ökokosmeetika kaubamärgi MADARA tooted. Kaubamärgi loojad on neli noort lätlannat. Kuigi MADARA sündis alles natuke rohkem kui aasta tagasi, on sellest juba saanud lõunanaabrite populaarseim loodusliku kosmeetika kaubamärk.

Uues Rotermanni kaubamajas aga avas oma esimese esinduskaupluse Eestis Tai päritolu koduspaatooteid valmistav Harnn&Thann.

Autor: ÄP

Hetkel kuum