Küsitlus

ÄP 16. november 2007, 00:00

Karl-Hannes Tagu, õpilane
Väljaspool Pärnu lahte purjetades on GPS mulle üks olulisemaid elektroonilisi abivahendeid, samuti ka korralik kell. Hea GPSi hinnad algavad 4000 kroonist, stardiaegu jälgiva kella saab umbes 2000 krooni eest.

Mis arvutisse puutub, siis on mul seda vaja koolitöödeks ja info leidmiseks. Arvuti ostu finantseeris isa. Ka igakuise üle kolmesaja kroonise püsiühenduse kulu maksab tema.

Tegelikult toetavad vanemad hea meelega süsteeme, mis on õpetlike eesmärkidega. Mobiiltelefonist pole ma seni puudust tundnud, kuigi isa ostaks küll.

Karl-Joosep Pärtel, õpilane
Mobiiltelefon on oluline nii vanemate, vanavanemate kui ka sõpradega lühema ja kiirema info vahetuseks. Interneti suhtlusvahendeid kasutan igapäevaselt. Netist saab ka koolitöödeks vajaliku info kätte.

Televiisor ja videotehnika võib minu arvates ka olemata olla, sest arvuti ja kiire internetiühendus suudavad neid edukalt asendada. Kindlasti ei asenda aga netiuudised ajalehti ja ajakirju, mille lugemine paberkandjalt on oluliselt meeldivam.

Rahalises mõttes on nii, et olulisemad ostud finantseerib isa ning taskuraha jääb mulle kulutamiseks.

Johannes Ahun, õpilane
Suur abimees on lauaarvuti, mis täidab oma eesmärgi koolitööde tegemisel, treeningpäeviku pidamisel ja ilmaprognooside jälgimisel.

Puudust tunnen sülearvutist, kuna paljud treeningud ja purjelauavõistlused toimuvad välismaal. Interneti kaudu saaksin sel juhul tegeleda e-kooli vahendusel õppetööga ning suhelda pere ja tuttavatega.

Minu suur lemmik on mp3-mängija, mille soetasin sünnipäevaks saadud raha eest.

Enese raha eest ausalt öeldes nagu ei olegi midagi soetanud, kõik on tulnud vanematelt.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing