Kivikattega fassaadisoojustus

Teet Reier 03. detsember 2007, 00:00

Fassaadikate sobib kõikidele välisseina tüüpidele: tellis, betoon, puit, paekivi, vahtbetoon. Süsteemi kasutamine on lihtne ning see ei vaja alusvõrku ega täiendavat isolatsiooni ning monteeritakse otse seinale.

Isolierklinker koosneb kvaliteetsest vahtpolüsteroolist, mis on tootmisprotsessis tugevalt ühendatud 15 mm paksuse klinkerplaadiga.

Plaadid ühendatakse vahtpolüsterooliga klinkerplaatide taga olevate eendite erilise pääsusaba kuju abil. Vahtpolüsterool tungib eenditesse, mille tulemusena saavutatakse vastupidav ühendus. Plaate toodetakse suurusega 1010 × 650 mm ning paksusega 40, 74 ja 94 mm. Majanurkade, aknanurkade ja võlvide jaoks valmistatakse spetsiaalseid süsteemielemente suurusega 247,5 × 247,5 × 786 mm.

Vahtpolüsterool ei väsi, hallita ega mädane, ei sisalda mitte mingit toitealust mikroorganismidele ning peab hästi vastu vananemisele, on keemiliselt ja bioloogiliselt neutraalne, ei kogu staatilist elektrit ning sel ei ole kapillaarimavust.

Isolierklinker on difusiooniline materjal, seetõttu võib seda kasutada suvalisel aluspinnal ning see ei vaja tagaküljele ventilatsiooniavasid.

Uudset fassaadisüsteemi saab kasutada kuni 24 meetri kõrguseni.

Isolierklinkerit toodetakse mitmes värvigammas. Saksamaal on Haacke süsteemi kasutatud juba üle 40 aasta.

Rohkem kui 125aastase ajalooga pereettevõte Haacke, mis on tuntud nii oma traditsioonide kui ka uuenduste poolest, pakub tootele ka viieaastast garantiid.

Soojustusplaatide hinnad algavad 700 kroonist.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 10:40
    Otsi:

    Ava täpsem otsing