Endine kaitseminister: oleme viimased tagurlased

04. jaanuar 2008, 09:48

Ütlemisi tänasest, 4. jaanuari
pressist.

„Kinnisvara iseenesest on pigem lokaalne äri. Kohalik nõudlus on peamine,“ kinnisvaraspetsialist Jaanus Laugus, Äripäev.

„Kui praed kartulit ja muna kogu aeg, on see üsna odav. Aga kui sa tahad tervislikult toituda ja seda ka väljas süües, siis on see kallis,“ turundusfirma Best Marketingi juht Hando Sinisalu, Äripäev.

„Riik võib toetada Pärti või Tüüri, kuid tal peab olema oidu jätta õhku ka uute Bedwettersite sünniks,“ riigikogu keskfraktsiooni liige Evelyn Sepp, Postimees.

„Päevalehtede paratamatus ongi pealiskaudsus, aga miski ei vabanda käpardlikkust, madalust, usaldusväärsuse allakäiku,“ TLÜ professor Rein Veidemann, Postimees.

„Sada aastat tagasi võitlesid inimesed ka kempsus käimise ja näopesemise vastu, sest „saab ju muidu hakkama“,“ keskkonnaministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik Agnes Jürgens prügi sorteerimise vajalikkusest, Postimees.

„Kõik võimalused on olemas neile, kes jäätmeid sorteerida tahavad,“ Saku valla ehitusteenistuse juht Maire Lauri, Äripäev.

„Prügi sorteerimise korraldamise asemel on omavalitsused tegelnud purskkaevude arengukavadega,“ keskkonnaministeeriumi jäätmeosakonna juhataja Peeter Eek, Äripäev.

„NATO 26 liikmesriigist 20 on kohustuslikust ajateenistusest loobunud. Me oleme viimased tagurlased,“ endine kaitseminister Jürgen Ligi, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. January 2008, 09:48
Otsi:

Ava täpsem otsing