Sampo pank lükkas Haapsalu kontori avamise edasi

11. jaanuar 2008, 14:37

Sügisel kuulutas Sampo, et otsib uude
Haapsalu kontorisse laekurit, siiski jääb kontori avamine kaugesse tulevikku,
kirjutas Lääne Elu.

"Sampo Pank uuris võimalusi avada kontor Haapsalus 2008. aastal, kuid sobivate ruumide puudumisel otsustasime sel aastal Haapsalus kontorit mitte avada. Seoses Sampo Panga omandamisega Danske Bank'i poolt on uuendamisel meie kontorivõrgu kontseptsioon ning jätkame ka 2008. aastal uute kontorite avamist nii Tallinnas kui väljaspool Tallinnat. 2007. aastal avas Sampo Pank kokku 5 uut kontorit Tallinnas, Viljandis ja Rakveress," selgitas Sampo Panga personaal- ja jaepanganduse direktor ja juhatuse liige Tõnu Vanajuur.

Möödunud sügisel kuulutas Sampo pank ajalehes Lääne Elu, et otsib peatselt avatavasse Haapsalu kontorisse laekurit.

Mullu veebruaris omandas kogu Sampo grupi aktsiad Taani suurim panganduskontsern Danske Bank. 18. detsembril sõlmiti leping, et 1. juunist 2008 muutub Sampo pank Danske Bank’i filiaaliks.

Danske Bank Group on muutnud filiaalideks ka varem omandatud pangad Rootsis, Poolas, Norras ja Iiri Vabariigis. Nii Sampo Pankki Soomes kui ka kõik Baltikumis asuvad Sampo pangad teevad läbi sama protsessi.

Sampo panga kommunikatsioonijuhi Anneli Rõugu sõnul vaadatakse omanikuvahetusega seoses üle ka lähiaastate strateegia ning plaanid. „Kindlasti ei välista see võimalust Sampo panga uue kontori avamiseks Haapsalus, kuid mitte sellel aastal,” ütles Rõuk. Rõuk uskus, et aktiivse arendustegevusega ning kiirelt kasvavas Haapsalu linnas on veel ühele pangale turgu küll.

Personali otsimise ja Haapsalu kontori kohta esitatud küsimustele jättis Rõuk vastamata.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. January 2008, 16:00
Otsi:

Ava täpsem otsing