Taal: lolluse ja haigusega seotud riske ei saa maandada

16. jaanuar 2008, 17:16

Ärimees Olari Taal leiab, et teatud lolluse
ja haigusega riske ei saagi ühiskonnas maandada.

„Konkreetse juhtumi puhul kindlasti tegemist lollusega. Levib arvamus, et see röövimine niisama lihtsalt käibki. Ja kuidas nii suurt rahahunnikut kohale tuua, autokoormaga? Aga võib-olla on tegu ka haigusega,” kommenteeris Taal uudist, et kaks Eesti noormeest plaanisid röövida ja pantvangi võtta Armin Karu tütre ning nõuda lunarahaks 240 miljonit krooni.

Taal ei osanud öelda, mis võis ajendada sellisele kuriteole. Ärimees leiab, et meediat otseselt selles süüdistada ei saa. „Meediat ju võib süüdistada jumal teab milles. Võib-olla nad lugesid, et Armin Karu on ilgelt rikas, võtame papi ära. Aga mis see alternatiiv oleks, üldse mitte kirjutada?” arutles Taal võimaluse üle, et meedia andis idee selliseks kuriteoks.

Taal enda laste pärast ei muretse, sest tegemist on suurte inimestega. „Ei, miks peaks rohkem kaitsma? Arvan, et mu lapsed on niigi hästi kaitstud,” ütles ta.

Mullu detsembris jõudis keskkriminaalpolitseini info, et seni teadmata isik plaanib rasket isikuvastast kuritegu Olympic Casino omaniku pere liikme vastu, teatas riigiprokuratuur.

21aastased Ardo ja Viljar plaanisid varastada ärimehe tütre ning hiljem pakkuda perekonnale võimalust tütar ligi 240 miljoni krooni eest nn välja osta. Noormeestel ei ole eelnevalt korrakaitsjatega tegemist teha tulnud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. January 2008, 17:16
Otsi:

Ava täpsem otsing