Mariliis Pinn • 16. jaanuar 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Rakvere Lihakombinaadi juhiks saab Anne Mere

"Pakkumine tuli mõnevõrra ootamatult. Sellest võimalusest on küll räägitud, kuid siiski tuli konkreetne ettepanek üllatusena," ütles Mere.

Mere teada väljastpoolt Rakvere Lihakombinaati uut juhti ei otsitud ja senine juhatuse esimees Olle Horm soovitas teda.

"Ju olin siis põhjust andud. Viimase kolme aasta tulemused on positiivsed ja müük edukas olnud," lisas ta. Mere plaanib ennast kõigepealt majas toimuvaga kurssi viia. "On nii jooksvat juhtimist kui ka investeerimisprojekte, näiteks viineripressi käivitamine," selgitas ta. Mere nentis, et olukord lihaturul on ebastabiilne ja kuigi ta ei tahtnud spekuleerida, möönis, et mingi tõus tuleb. "Kriis on tugevate võimalus. Tuleb oma tööd hästi teha," lisas ta.

"Rakvere Lihakombinaadi turundus- ja müügitegevus on olnud väga tugev ning Anne Merel on olnud selles suur roll," rääkis HK Baltic Groupi president Olli Antniemi.

"Ta on võimekas juht, kes oskab vaadata asjadele ettevõtte pikaajaliseks stabiilseks arenguks vajaliku pilguga."

"Anne Mere on vaieldamatult valdkonna spetsialist, ta tunneb hästi toiduainetööstust ja Rakvere Lihakombinaati kui Baltimaade suurimat toidutööstusettevõtet ning on ühtlasi heade juhiomadustega," sõnas Horm. "Tänapäeva toiduainetööstuses on üha olulisem edutegur mitte niivõrd tootmine, kuivõrd turundus. Konkurents muutub iga päev tihedamaks, mis pakub Merele kindlasti nii peamurdmist kui ka väljakutset."

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt