Kivirähk: Eesti sotsiaalteadlaste suurim probleem on, et igaüks nokitseb oma väikese tüki kallal

25. jaanuar 2008, 09:55

Ütlemisi tänasest, 25. jaanuari
pressist

„Praegu on Eesti sotsiaalteadlaste suurim probleem, et igaüks nokitseb oma väikese tüki kallal,“ sotsioloog Juhan Kivirähk, EPL.

„Veemüügi luba nad anda ei saa, aga vee müüki keelata ei saa,“ Narva volikogu esimees Mihhail Stalnuhhin olukorrast, kus Narva Veel puudub veemüügiluba, Äripäev.

„Skandinaavia turu eripära on see, et rootslane tahab osta rootslaselt, soomlane soomlasest, taanlane taanlaselt ja norrakad tahavad eriti osta norrakatelt,“ Webmedia juht Priit Alamäe, Äripäev.

„Tema liigutab neid numbreid,“ Hansapank Eesti juht Priit Põldoja tarbimislaenude viiviste kasvamisest, Äripäev.

„Riik ei saa mängida rahva rahaga,“ rahandusminister Ivari Padar õigustab stabilisatsioonireservi hoidmist 3protsendise tootluse peal, Äripäev.

„Kui ühe [makaronide – toim.] hind tõuseb, saab selle tuules ka kartuli hinda tõsta,“ Laheotsa talu peremees Johannes Valk, Äripäev.

„Meie ülesanne või õigemini kohustus on ehitada 50 a jooksul üles ülemaailmne kliimasäästlik majandus,“ EK president Jose Manuel Barroso, Postimees.

„Okupatsioon väljendus taandumises mehistelt aladelt „intelligentsetele“ aladele,“ ajakirjanik Indrek Schwede sporditrendidest, EPL.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. January 2008, 09:54
Otsi:

Ava täpsem otsing