Ärilause: Nüüd teevad raha ainult targad ja töökad

30. jaanuar 2008, 10:23

Ütlemisi tänasest, 30. jaanuari
pressist.

„Vanainimesed suhtuvad pankadesse suhteliselt skeptiliselt ning vaevalt nad nüüd sinna lisapensioni järele tormavad,“ laulja Kaire Vilgats, Äripäev.

„Ega kirstu pole ju mõtet varandust kaasa võtta,“ Dunkri Kaubanduse tegevjuht Arvo Kask, Äripäev.

„Me ei löö enam madalate hindadega, võib-olla ainult norrakaid,“ turismiarenduskeskuse direktori asetäitja Marje Braunbrück, Äripäev.

„Praegusi tendentse vaadates on meil poliitilised lapsed,“ Rahvaliidu esimees Jaanus Marrandi kritiseerib poliitilisi koolikatuseid, Äripäev.

„Mul ei ole muud kui mõistlik jutt,“ Poola peaminister Donald Tusk selgitas järjekorras autojuhtidele Poola piiril, et tema käed on seotud, Äripäev.

„Bush oli kõnet taas hoolikalt harjutanud, ta ei koperdanud keeruliste sõnade hääldamisel,“ TLÜ kommunikatsioonieriala õppejõud Katrin Aava „Olukorrast riigist“ kõne kohta, EPL.

„Mõned viimased aastad olid sellised, kus ka rumal ja laisk inimene tegi raha. Nüüd aga teevad raha ainult targad ja töökad inimesed,“ investeerimispankur Rain Tamm, EPL.

„Kui ehitati SEB Ühispanga klaastahukat, toimus Eestis esimene suur börsikrahh,“ EPLi ajakirjanik Mikk Salu sellest, et börsimullid ja kõrged hooned vajavad üht ja sama eeltingimust – odavat raha, EPL.

„Kindlustus on oma olemuselt negatiivse alatooniga teema,“ Sampo Life’i tegevjuht Imre Madison, EPL.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
30. January 2008, 10:22
Otsi:

Ava täpsem otsing