ÄP fototoimetus • 30. jaanuar 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Tehnoloogiauudised

News.com kirjutas, et veebis tiirlevad kuvatõmmised viitavad sellele, et Google on loomas Google Docsist arvutisse paigaldatavat versiooni.

Google Docs on hetkel veebilehitseja kaudu kasutatav võimekas kontoritarkvara pakett, kus saab kirjutada, teha tabelarvutusi, presentatsioone, hoida dokumente jm.

Selliste omadustega on Google'i tasuta tarkvara konkurent Microsofti pakutavale Office'i paketile.

Google'i esindaja teatas News.comile, et Google kindlasti liigub selles suunas, kuid praegu pole võimalik midagi täpsemalt öelda.

Küll aga pakub Google vahendit nimega Gears, millega saab ilma ühenduseta kasutada mitmeid rakendusi.

Minut.ee vahendas, et ELi kõrgeim kohtuorgan on teinud otsuse, et tsiviilasjade jaoks ei pea interneti teenusepakkuja kliendi isikuandmeid autoriõiguste kaitsjatele edastama, privaatsusnõuded on tsiviilasjades ülimuslikud autoriõiguste suhtes. Ilmselt ei kehti see kriminaalasjades.

Intel on tegemas kerget hüpet ajas tagasi ning võtab kasutusele enam kui 10 aastat vana võtte protsessori arhitektuuris, et alandada voolutarbimist kuni kümme korda.

Inteli uut protsessorit Silverthrone'i tutvustatakse rahvusvahelisel konverentsil järgmisel nädalal. Uus protsessor kasutab vana meetodit in-order pipeline, mis hüljati jõudluse nimel 90ndate keskel.

Voolutarbimiseks ennustas Intel ligi 2 W, mis on palju vähem, kui tarbivad praegu turul olevad mobiilsete arvutite protsessorid.

Autor: ÄP

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt