3. veebruar 2008
Jaga lugu:

Personaliprojektide konkursi tähtaeg saab kohe ümber

Parima personaliprojekti konkursist saavad osa võtta kõik Eestis tegutsevad organisatsioonid. Projektide sisu ja ulatus ei ole kuidagi piiratud ning osalemine on lihtne: tuleb vaid täita kuni 2leheküljeline ankeet PARE kodulehel ning teha üks suuline esitlus žüriile. Hindamiskriteeriumiteks on projekti innovaatilisus, väärtus organisatsioonile (kliendi, organisatsiooni, töötaja ning omaniku seisukohalt), mõju organisatsiooni majandustulemustele, projekti süsteemsus, rakendatavus teistes organisatsioonides ning viimasena projekti esitlus.

Uute töötajate värbamine muutub iga aastaga üha keerulisemaks ning nii ongi mõistlikum keskenduda olemasolevate töötajate hoidmisele ja motiveerimisele, kui uute leidmisele. See asetab uude valgusse hea personalitöö, mille väärtustamiseks ongi ellu kutsutud aasta parima personaliprojekti konkurss.

Tegemist on arendustegevustega personalitöötajate ja juhtide igapäevases töös oma töötajate väärtustamisel ja motiveerimisel. Parima personaliprojekti konkurss on hea võimalus juhtida ettevõtte omanike tähelepanu sellele, et efektiivne personalitöö on tihti ettevõtte edukuse nurgakiviks ning seda eriti teadmistepõhistes valdkondades. Nii loob konkurss võimaluse personalitöö parimate kogemuste vahetamiseks ning personalitöö professionaalide töö tunnustamiseks.

Varasematel aastatel edu saavutanud personaliprojektid on arendustegevused, mida praktiliselt iga ettevõte oma töötajate arendamiseks ning edu saavutamiseks käsile võtab, strateegiate loomisest ning protsesside ja tarkvara juurutamisest töötajate arendamiseni.

Näiteks võib tuua IT-taustaga Playtech Academy töökorralduse lihtsustamiseks ja töötajate koolitamiseks Q Vara juhtimiskoolituse Paide Triatloni korraldamise kaudu, rõõmsameelsema ja proaktiivsema teenindamise Kaubamajas, mentorluse Sampo Pangas või Äripäeva töötajatele kodubüroode loomise.

Autor: Hedi Nurme

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas