Katre Pilvinski • 10. veebruar 2008 • 2 min
Jaga lugu:

Laatre hakkab juhtima Rimi kinnisvarahaldust

Laatre põhjendas ametikohavahetust sellega, et lõpmatuseni ei saa samale kohale jääda. "Tekkis võimalus edasi liikuda, see mõte tuli juhtkonnalt," ütles ta.

Rimi Eesti Food ASi juhtimise võtab üle praegune ICA AB ostuosakonna vanem asedirektor Edgar Sesemann.

Laatre tunnistas, et Riiga kolimine heidutab teda natuke. "Kuid Riias on kolleege Hollandist, Rootsist, Leedust, Portugalist ning usun, et ka mina saan hakkama. Riia tahab natuke harjumist," oli ta positiivne.

Laatre lisas, et kuna tulevases töös on palju liikumist, siis Riias kohapeal ta palju ei viibi. Tulevased töökohustused toovad ta kaks korda nädalas tagasi Eestisse.

Tulevane Rimi Eesti juht Sesemann on Rimi omanikfirmast Rootsist, praegune ICA AB ostuosakonna vanem asedirektor.

"Rootsi turg on meist eespool ning meie sammume Põhjamaade jälgedes," ütles Laatre. Ta lisas, et Sesemannil on Eestis kõige lihtsam alustada, kuna oleme Baltimaadest kõige arenenum. "Tema töökogemust ja oskusi Eestis laiendame Leetu ja Lätti," lisas ta.

"Muud teemad peale kategooriajuhtimise on Rimis paigas - administratsioon, sünergia otsimine, värbamispoliitika, kampaaniad, logistika - see on tugev baas, mis tuleb üle anda," loetles Laatre.

"Tuleb jätkata Säästumarketite uuendusplaaniga. Rimi juba on ilus, nüüd tuleb ka Säästumarket ilusaks teha," lisas ta.

Laatre ütle, et kinnisvaraturu jahenemises ta probleemi ei näe. "Pigem on eluasemeturg languses," lisas ta.

Laatre plaanib realiseerida viimasel aastal alustatud kinnisvaraprojekte. Tema ülesandeks on kõigi Baltimaade kaupluste kinnisvarahaldus.

Laatre kommenteeris, et Rimis väga palju personali liikumist pole, kuid praegu sai tema jaoks üks etapp läbi ning ka Laatre eelkäija liikus edasi.

Laatre peab kõige olulisemaks, et tulevane Rimi Eesti juht on tugev kategooria juhtimises. "Kategooria juhtimine on oskus, mida mul pole, ning kui mina edasi liigun, peab juhtimise üle võtma inimene, kes on selles tugev," tunnistas ta.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt