Demjanov: maksumaksja ülalpeetavad on avaliku elu tegelased

15. veebruar 2008, 11:04

Restoranide Gloria ja Egoist omanik Dmitri
Demjanov ei oska kindlalt öelda, kas ta on avaliku elu tegelane või ei, kuid
kindel on see, et need, keda maksumaksja raha eest üleval peetakse, on avaliku
elu tegelased.

„Kõik, kes on maksumaksjatega seotud ja keda maksumaksja raha eest üleval peetakse, on avaliku elu tegelased,“ ütles Demjanov ning lisas, et eraettevõtjatega on nn liigitamisel raskem lugu.

Enda kohta arvab mees, et kui ta avaliku elu tegelane on, siis ainult vähesel määral ja peamiselt oma äri tõttu. „Kõik on seotud äri ja eduga. Mingil määral olen küll. Teatud piirini.“

Tema sõnul võiks meediaga rääkida kõigest, mis puudutab äri ja firmat ning töiseid tegemisi. „Mis puudutab eraelu ja privaatsust, sellest mitte,“ ütles Demjanov.

Tänane päevaküsimus oli "Kas peate end avaliku elu tegelaseks?", mis on ajendatud tänases Äripäevas avaldatud Kelvingi Kinnisvara Büroo juhi ja Kalevi suuruselt kuuenda aktsionäri Martin Kruppi vastusest ajakirjaniku küsimustele. Läkitatud küsimustele sai ajakirjanik vastuseks: "Tulenevalt asjaolust, et ma ei ole avaliku elu tegelane, ei soovi ma enda ja minuga seotud isikute isikuandmete avaldamist ja töötlemist Teie väljaande poolt. Samuti ma ei soovi Teiega intervjuusid ega minu fotode avaldamisest."


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. February 2008, 12:04
Otsi:

Ava täpsem otsing