Rääk: annaks vanajumal mõistust mitte avaliku elu tegelaseks saada

15. veebruar 2008, 11:43

ASi Tavid juht Kuno Rääk ütles, et ta end
avaliku elu tegelaseks ei pea ja loodab selleks ka mitte kunagi saada.

„Annaks vanajumal mulle mõistust, et ma selleks kunagi ei saaks ka,“ vastas Rääk küsimusele, mida ta peaks tegema või millise piiri avalikkuses ületanud, et ta ennast avaliku elu tegelaseks võiks pidada.

Avaliku elu tegelase määratlemist peab Rääk väga subjektiivseks. „Avaliku elu tegelane on eelkõige poliitik, kes teeb asju teiste inimeste nimel.“ Eraettevõtjate koha pealt liigitaks Kuno Rääk avaliku elu tegelasteks neid, keda enim meedias kajastatakse. „Kui palju pilti ja nägu on,“ ütles ta lühidalt ning lisas, et kindlasti on võimalik end ka ise avaliku elu tegelaseks vormida. „Kindlasti saab, kui ise tahta.“

Tänane päevaküsimus oli "Kas peate end avaliku elu tegelaseks?", mis on ajendatud tänases Äripäevas avaldatud Kelving Kinnisvara Büroo juhi ja Kalevi suuruselt kuuenda aktsionäri Martin Kruppi vastusest ajakirjaniku küsimustele. Läkitatud küsimustele sai ajakirjanik vastuseks: "Tulenevalt asjaolust, et ma ei ole avaliku elu tegelane, ei soovi ma enda ja minuga seotud isikute isikuandmete avaldmist ja töötlemist Teie väljaande poolt. Samuti ma ei soovi Teiega intervjuusid ega minu fotode avaldamisest."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
15. February 2008, 11:41
Otsi:

Ava täpsem otsing