Rein Ruutsoo: Eesti avalikkus on demokraatiavaenuliku surve all

19. veebruar 2008, 16:50

Ärilaused tänastest lehtedest:

"Eesti praegune avalikkus on kahesuguse demokraatiavaenuliku surve – postsovetliku vaimsuse ja korporatiivse poliitika – all," Tallinna Ülikooli professor Rein Ruutsoo, Postimees.

"Head reklaamimõtted on enamasti lihtsad, aga kõik lihtsamad mõtted pole head, "DDB copywriter Peeter Sauter, Äripäev.

"Meil on tegemist tõsise tööõnnetustest alaraporteerimisega ehk teisisõnu - tööõnnetusi ei vormistata, vaid varjatakse," tööinspektsiooni järelevalve talituse juhataja asetäitja Rein Reisberg, Äripäev.

"Inimene saadetakse koju, kus ta kolm nädalat istub ja palka saab, ainult et tööõnnetus kirja ei lähe," Dold Puidutööstuse personalijuht Anu Ruusoja teiste firmade kohta, Äripäev.

"Ei näe eeliseid. Nad on ise seal naftabojaarid koos kõik, "tarkinvestor.ee omanik Kristjan Lepik Pärsia lahe riikidesse investeerida ei soovita, Äripäev.

"Just kliendilähedased teenused on see osa väärtusahelas, kus postmodernistlik tööstus raha teenib," Arengufondi juhatuse esimees Ott Pärna, Äripäev.

"Kosovo iseseisvus Kirde-Eestit ei mõjuta. Kui seal oleks tõsine iseseisvusliikumine, oleks see end juba ammu ilmutanud," Eesti diplomaatide kooli asedirektor Vahur Made, EPL.

"Transiidiäri on tugevalt seotud poliitikaga ja arvestades Vene eripärasid, ülimalt üllatusterohke, " riigikogu majanduskomisjoni esimees Urmas Klaas, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. February 2008, 16:50
Otsi:

Ava täpsem otsing