Palts: rahandusministrina vabastan maksuameti juhid

28. veebruar 2008, 10:16

Ütlemisi tänasest, 28. veebruari
pressist.

„Reformierakonna juhitava valitsuse trumpkaart – tulumaksukoorma vähendamine, on enamikule rahvast jäänud märkamata,“ politoloog Anu Toots, Äripäev.

„Kui Hiinaga räägitakse läbi ketside tariifid, peaks elektriga sama tegema,“ majandusminister Juhan Parts pelgab Euroopa kalli elektri allajäämist, Äripäev.

„Kui näiteks kroon devalveeritakse, on kroonilaenu võtjad igati või sees, aga rohkem ma sel teemal spekuleerida ei soovi,“ Hansapanga juht Erkki Raasuke, Äripäev.

„Õnneotsijad võivad lõpuks väga pettuda, sest enamasti nõuab edasijõudmine rasket tööd ja säästlikult elamist,“ maailmapangas töötav Ardo Hansson, Äripäev.

„See on uus tootmine, kus ei raisata materiaalseid ressursse, kus ei toodeta süsihappegaasi, ent kus ometi tehakse kasumit. Ma räägin Delfi ostmisest,“ Eesti Ekspressi suuromanik Hans H Luik, Äripäev.

„Kui ma saan jälle rahandusministriks, siis esimese tööna vabastan ma ametist maksuameti juhid,“ suurärimees Tõnis Palts, Postimees.

„Aga seda keskmist palka, mis on palgaskaala alus, ei ole Eesti keskmine palgasaaja iial saanud ega hakkagi saama,“ kolumnist Enn Soosaar ei pea õigeks riigikogu õigust endale ise palka määrata, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
28. February 2008, 10:16
Otsi:

Ava täpsem otsing