Teet Reier • 2. märts 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Ajaloolise disainiga lingid

AssaBalt ASi turundusjuhi Maigi Peeduli sõnul on Epoki sarja akna- ja rõduukselingid heaks täienduseks sama seeria aasta varem müügile jõudnud ukselinkidele.

"Ajaloolist lähenemist nõudvate objektide puhul on väga oluline, et ka kõik pisemad detailid, sealhulgas akna- ja rõduukselingid, omavahel harmoneeruksid," räägib Peeduli. "Epoki ajaloohõnguliste linkidega on esmakordselt võimalik luua oma ustele ja akendele ühtne ja stiilipuhas ajalooline väljanägemine." Epoki sarja lingid sobivad nii oma konstruktsiooni kui ka kujunduse poolest kokku eri ajastute stiilidega - alates rokokoost kuni funktsionalismini.

Kõik lingid on valmistatud vastupidavast messingist. Pinnakatetest on saadaval läikiv messing, läikiv kroom või matt kroom. Uudsed lingid sobivad nii paremale kui ka vasakule avanevatele rõduustele ning akendele, lisaks on neid võimalik lukustada

Lingid on Vinga seeria südamikega. Kõik Epoki lingiseeria tooted on disaininud Rootsi kunstnik Pelle Wester. Lingid on nimetatud nende päritoluaastate järgi.

Epoki akna- ja rõduukselinkide hinnad jäävad vahemikku 410-990 krooni.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt