Jaana Pikalev • 3. märts 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Ferroline Grupp kolib oma lao DHLi naabrusest Rae valda

Ettevõtte meelitasid Rae valda kolima paremad tegutsemistingimused. Ferroline Grupp OÜ tegevjuht Lauri Jürjen ütles Äripäevale, et vajalik on ladustamiseks suurem pind.

"Seni ei olnud meil oma laopinda ja pidime selle rentima," täpsustas Jürjen. Selle aasta augustis valmivasse hoonesse on kavandatud 4300 m2 lao- ning 800 m2 büroopinda. Hoone ehitab Sunehitus OÜ.

Ferroline Grupp OÜ juhatuse esimees Raul Kaljuraid selgitas, et kavandatavasse lao- ja büroohoonesse on planeeritud investeerida 50 miljonit krooni. Otsust hoonet mitte rentida põhjendas Kaljuraid asjaoluga, et ehitushinnad on odavamad ning ettevõtte vajaduste rahuldamiseks sobivat pinda lihtsalt polnud võtta.

Küsimusele, kas ärakolimist mõjutas kuidagi ka sel nädalal Ferroline praeguse büroo- ja laohoone läheduses avatud DHLi logistikakeskus maatranspordi kaupade käitlemiseks, vastas Kaljurand eitavalt.

"Tulevikus on meie osakonnad kõik ühes kohas," möönis Kaljurand. Ka klientidele peaks nende uus asukoht olema meelepärane. Logistikafirma DHL Estonia avas eelmisel teisipäeval 4000 m2 laopinnaga maatranspordi kaupade käitlemiseks uue üle 100 miljoni krooni maksma läinud logistikakeskuse.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt