Endine rahandusminister: tulumaksusüsteemi muudatus on kui sigahobune

04. märts 2008, 10:20

Ütlemisi tänasest, 4. märtsi pressist

„Arvan, et Eesti ja Vene omavahelised suhted on ajaloo parimad,“ riigikogu liige Igor Gräzin, Äripäev.

„Võib-olla on uues kuues Putin koostöösõbralikum,“ Eesti Rahvusvaheliste Autovedajate Assotsiatsiooni juht Toivo Kuldkepp, Äripäev.

„Seadusekirjutajad on maandunud teises äärmuses, mis toob kaasa teenitud kasumi topeltmaksustamise,“ endine maksuameti juht ja rahandusminister Aivar Sõerd, Äripäev.

„Proovides ühte tulumaksusüsteemi müüa Euroopa Komisjonile teise tulumaksusüsteemi pähe, on tulemuseks sigahobune,“ riigikogu liige ja endine rahandusminister Taavi Veskimägi, Äripäev.

„Võrdsete palkade aeg on igavesti möödas,“ riigikogu liige Rein Aidma, Postimees.

„Meie juhatus leidis, et keskmise palga korrutamisest tuleb lahti saada ka ministrite ja kohtunike palga määramisel,“ riigikogu liige Eiki Nestor, Postimees.

„Varsti võib ka meil öelda inimese kohta lihtsalt, et „ta on parteis“. Ei pruugigi täpsustada, millises. Ta kuulub mõnda korporatiivsesse seltskonda, mis aina laialdasemalt Eestit kontrollivad,“ kirjanik Mihkel Mutt, Postimees.

„Praegu auhinnati esmakordselt taidlejaid. Auvõlga ei saa kustutada lepalehtedega,“ kunstiteadlane Mart Kalm vabadussamba kavandist, EPL.

„Lähemate aastate jooksul kaob 30 000 töökohta,“ SEB prognoos, EPL.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. March 2008, 10:19
Otsi:

Ava täpsem otsing