Nordea: laenuportfelli jaanuari muudatused on kooskõlas turu üldiste trendidega

04. märts 2008, 17:31

Nordea Panga kommunikatsioonijuht Reelika
Raamat kommenteeris aasta alguse laenamist, et meie laenuportfelli
jaanuarikuised muudatused on kooskõlas turu üldiste trendidega ning ärilaenude
segmendis kasvasime turu keskmisest isegi kiiremini.

„Nordea eraisikute laenuportfell kasvas jaanuaris üldjoontes turuga samas tempos ning prognoositult on eraisikute eluasemelaenude kasvutempo raugenud,“ ütles Raamat.

Raamat lisas, et lähikuudeks prognoosime selles segmendis mõningast elavnemist, kuivõrd varasemad aastad on näidanud, et kevadkuudel hakkavad inimesed aktiivsemalt mõtlema oma kodu soetamisele.

„Ettevõte laenude osas on aasta alanud meie jaoks väga hästi, mis on tegelikult eelmise aasta tubli töö tulemus,“ ütles kommunikatsioonijuht. Äriklientide segmendis turuosa kasvatamise näol on tegemist loogilise orgaanilise arenguga, mis on järjepideva hea töö tulemus ning tingitud ka turul aktiivsemast positsiooni võtmisest - aasta-aastalt on võetud korporatiivpangandusse inimesi juurde, loodud loogiline struktuur ning toodud turule ka uusi tooteid.

„Jätkame ka edaspidi meile omast põhjamaist joont, mis tähendab, et püüame olla oma klientidele pikaajaliseks usaldusväärseks partneriks, kes ei lähe kaasa moenarrustega. Usume, et valitud taktika aitab meil ka edaspidi äriklientide segmendis häid tulemusi näidata,“ rääkis Raamat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. March 2008, 17:31
Otsi:

Ava täpsem otsing