Villu Reiljanilt soovitakse saadikupuutumatus ära võtta

ÄP 06. märts 2008, 00:00

Saadikupuutumatust saab riigikogu liikmelt ära võtta riigikogu loal. Loa saamiseks peab õiguskantsler pöörduma riigikogu poole.

Prokuratuur soovib Villu Reiljanilt võtta saadiku puutumatuse seoses keskkonnaministeeriumile kuulunud Rävala 8 maja müügiga. Maja müük toimus ajal, mil keskkonnaministriks oli Villu Reiljan. Maja ostis Tartu ärimehe Aivo Pärnaga seotud firma. Uurimisorganid kahtlustavad, et Villu Reiljan küsis nimetatud tehingu eest Pärnalt meelehead.

Villu Reiljan ütles aripaev.ee-le, et talle pole süüdistust esitatud. "Minule pole keegi süüdistust esitanud," rääkis Reiljan

Õiguskantsleri avalike suhete nõunik Jaana Padrik kinnitas, et ta on teadlik, et selline otsus peaks tulema. "Ma ei välista seda, kuid kahjuks pole enam majas ja nüüd väljaspool tööaega pole võimalik seda täpselt üle küsida ning ametlikult kinnitada või ümber lükata. Olen kuulnud, et see peaks tulema tõenäoliselt," märkis Padrik

Kuna info saadiku puutumatusse äravõtmise taotluse kohta laekus Äripäevale vahetult enne lehe trükki minekut, siis asjaosaliste kommentaare ning põhjalikumat infot nimetatud teemal saate lugeda äripäeva uudisteportaalist www.aripaev.ee.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:23

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing