Katre Pilvinski • 6. märts 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Sõritsa: kui ERGO pakub bürokraatiat, siis pole me huvitatud

"Kindlasti on eraravikindlustusselts vajalik ka Eestis," kommenteeris Sõritsa aripaev.ee-le ERGO plaane avada esimene eraravikindlustusselts.

"Kuid ei tea, kui võimsad nad on ja mida suudavad siin teha. Eestis on väga palju kindlustusfirmasid, kõik valdkonnad on kaetud, inimesed on mugavad ja ei tea, kas neile jagub kliente," rääkis ta.

Sõritsa ei osanud veel öelda, mis tingimustel ja kui palju kliente uus ravikindlustusselts Elites raviks. "On olnud juhuseid, kui ameeriklane sünnitab siin ja tema ravikindlustus annab meile garantiikirja," ütles Sõritsa ja lisas, et mõne kindlustusfirmaga on asjaajamine väga lihtne.

Kliiniku juht ütles, et koostöö uue ravikindlustusseltsiga sõltub sellest, mida nad pakuvad. "Kui koostöö tähendab palju asjaajamist, tuleb tõestada, et patsient tegi analüüsid, ja neid põhjendada - me pole huvitatud bürokraatiast," märkis Sõritsa.

Ta lisas, et kindlustusfirma asi on teha asjaajamine võimalikult lihtsaks. "Oleme paarile 1500kroonisele summale käega löönud, kuna bürokraatia pole seda väärt," tõdes Sõritsa.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt