Sõritsa: kui ERGO pakub bürokraatiat, siis pole me huvitatud

Katre Pilvinski 07. märts 2008, 00:00

"Kindlasti on eraravikindlustusselts vajalik ka Eestis," kommenteeris Sõritsa aripaev.ee-le ERGO plaane avada esimene eraravikindlustusselts.

"Kuid ei tea, kui võimsad nad on ja mida suudavad siin teha. Eestis on väga palju kindlustusfirmasid, kõik valdkonnad on kaetud, inimesed on mugavad ja ei tea, kas neile jagub kliente," rääkis ta.

Sõritsa ei osanud veel öelda, mis tingimustel ja kui palju kliente uus ravikindlustusselts Elites raviks. "On olnud juhuseid, kui ameeriklane sünnitab siin ja tema ravikindlustus annab meile garantiikirja," ütles Sõritsa ja lisas, et mõne kindlustusfirmaga on asjaajamine väga lihtne.

Kliiniku juht ütles, et koostöö uue ravikindlustusseltsiga sõltub sellest, mida nad pakuvad. "Kui koostöö tähendab palju asjaajamist, tuleb tõestada, et patsient tegi analüüsid, ja neid põhjendada - me pole huvitatud bürokraatiast," märkis Sõritsa.

Ta lisas, et kindlustusfirma asi on teha asjaajamine võimalikult lihtsaks. "Oleme paarile 1500kroonisele summale käega löönud, kuna bürokraatia pole seda väärt," tõdes Sõritsa.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing