Ärilause: Ma ei oodanud, et nii hästi läheb

07. märts 2008, 10:43

Ütlemisi tänasest, 7. märtsi pressist

„Kui eestlane on sääsehammustuse suhtes peaaegu et immuunne, siis sakslasel võib üles paistetada pool kaela,“ Estraveli osakonnajuht Maaja Silm ühest turismitakistusest, Äripäev.

„Kui jagada 4,6 miljardit krooni viiele aastale, siis see läheb nagu kerisele,“ teedeehitusfirma Tartel juht Sven Pertens käärib käised üles, Äripäev.

„Ma kohe päris suure huviga ootan, mis juhtuma hakkab,“ vandeadvokaat Leon Glikman oma sõbra ja kolleegi Indrek Tederi määramisest õiguskantsleriks, Äripäev.

„Ma ei oodanud, et nii hästi läheb,“ Indrek Teder oma elust, Äripäev.

„Omal ajal leidsin, et oleks tark siduda riigikogu liikme palk mitte keskmise palgaga, vaid miinimumpalgaga,“ IRLi esimees Mart Laar, Postimees.

„Riigikogu liige, kes nimetab valijat lumpeniks (värdjaks), kujundab ja esindab paraku ka suure osa eestimaalaste väärtusmaailma,“ õiguskantsler Allar Jõks, Postimees.

„Eesti praegune võimueliit näib arvavat, et nn pehmed teadused on ebateadused,“ Eesti Kunstiakadeemia kunstiajaloo professor Krista Kodres, Eesti Päevaleht.

„Kui viinapoe meie kooli kõrvalt ära saaks, oleks elu lausa nagu paradiisis. Iga kord, kui ma räägin sellest probleemist, läheb ühiskonnas ringkaitseks,“ Prantsuse Lütseumi direktro Lauri Leesi, Eesti Päevaleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. March 2008, 10:42
Otsi:

Ava täpsem otsing