Ärilause: Eestis on turumajandus lubatud, kui hind tuleb allapoole

13. märts 2008, 10:46

Ütlemisi tänasest, 13. märtsi pressist

„Näiteks Soome pidi alkoholipudelitelt sildid ära võtma, sest polnud tõestatud, et mõõdukas tarbimine kahjustab tervist,“ Tarmo Noop, A. Le Coqi juht kaitseb mundriau, Äripäev.

„BREM kasutas ebaseaduslikku tarkvara, politsei leidis 62 erinevat tarkvaratükki,“ Microsoft Corporationi Eesti büroo töötaja Jaan Vare on täpne, Äripäev.

„Ossipenko on nii võluv, et saab kõik riigihanked,“ ehitusfirma Coniery juhatuse esimees Viktor Rumjantsev Ida-Virumaa tublist kommunaalettevõtjast, Äripäev.

„Praegu on põlevkivi meie tugevus, selle viskamine prügikasti oleks rumalus,“ majandusminister Juhan Parts on alalhoidlik, Äripäev.

„Põlevkivi on õnnistus, mitte viletsus,“ kiidab takka Jõujaamade ja Kaugkütte Ühingu esindaja Ahti Puur, Äripäev.

„Eestis on turumajandus lubatud, kui hind tuleb allapoole,“ Eesti Energia juht Sandor Liive, Äripäev.

„Iga viie maksudollari kogumiseks kulub üks,“ pealkiri Äripäevast.

„Kooliküpsuse märgiks on ilus hammasteta naeratus. Kui hambad ei ole veel vahetunud, on kooli tulla vara,“ Tallinna Inglise kolledži õppedirektor Anu Parts, Postimees.

„Edukad inimesed on alati vastuolulised – ka avalikkuse eest varjul politseiprefekt,“ kommunikatsioonibüroo Powerhouse juhataja Janek Mäggi, Postimees.

„Niisiis tuleks Harjumäele kaks kvaliteetset portselanist konfliktset hammast, tarkusehammas ja silmahammas,“ kunstnik Kai-Mai Olbri, Postimees.

„Elage ausalt ja keegi ei kuula teid pealt,“ endine kriminaalpolitseinik Andres Anvelt, Eesti Päevaleht.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. March 2008, 10:34
Otsi:

Ava täpsem otsing